همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>محصولات>براندی

مارک Goalong Movie VSOP 700ml 40٪ abv


محل منبع:چین
نام تجاری:فیلم سینما
حداقل مقدار سفارش:یک کانتینر
جزئیات وزن کشی و بسته بندی:هر بطری بسته بندی شده جعبه هدیه ، 12 بطری / کارتن
زمان تحویل:7 روز حمل و نقل پس از تایید سفارش
شرایط پرداخت:T / T ، LC ، OA
تامین قابلیت ها:8000 کارتن در روز

حداقل مقدار سفارش:

12000


توضیحات:
11
طعممیوه های تازه و گل های ظریف
طعمنفیس و صاف با پرداخت ماندگار 

مزیت رقابتی:

قیمت جذاب با موعد تحویل سریع

سهام کافی است

سیستم مشروبات الکلی یک مرحله ای.


111
222


ما انگورهایی را انتخاب کردیم که در دستگاه خلاuum مدرن له شده و فشرده شوند و سپس از مخمر وحشی برای تخمیر طبیعی برای دم کشیدن شراب اصلی انگور استفاده می شود و سپس توسط دستگاه تقطیر دو برابر تقطیر می شود. پس از اتمام تقطیر ، به آن آب حیات گفته می شود. با رایحه ماده معدنی درشت اصلی ، باید 3 سال در بشکه های بلوط نگهداری شود تا بتواند به یک براندی واقعی MOVIE VSOP تبدیل شود.

رهبری صادرات برای 7 سال متوالی. تحویل سریع، کیفیت تضمین شده و خدمات پس از فروش عالی. تجربه خرید یک مرحله‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد. هیچ یک از محصولاتی که در بازار در حال گردش هستند هیچ حادثه ایمنی غذایی را تجربه نکرده‌اند. رضایت از نظرسنجی مشتریان بیش از 90٪ است. ما نظارت و اصلاح را از مشتریان جهانی و موسسات حرفه ای می پذیریم.

نمایه شرکت

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. یک تولید کننده بین المللی مشروب الکلی حرفه ای در چین است که توسط گروه Goalong انگلستان در سال 2018 سرمایه گذاری شده است و عمدتاً ویسکی، براندی، ودکا، جین، لیکور و غیره را تولید و صادر می کند. مشروبات الکلی. واقع در پارک صنعتی دو طرفه شهر لیو یانگ، این اولین پارک بزرگ است. ویسکی تک مالت کارخانه تقطیر در چین، و همچنین چهارمین کارخانه تقطیر سرمایه گذاری شده توسط Goalong Group، با پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات و سیستم مدیریت سطح بالا، نماینده چهارمین سطح تحویل بین المللی گروه، عمدتا با تمرکز بر ویسکی چینی خدمات ساخت و لیبل خصوصی مشروب برای مشتریان از داخل و خارج از کشور.


جزئیات
2
3
4
5
6
درخواست