همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>محصولات>براندی

مارکهای Goalong Royal Carlston VSOP 700ml 40٪ abv


محل منبع:چین
نام تجاری:فیلم سینما
حداقل مقدار سفارش:بطری های 1200
جزئیات وزن کشی و بسته بندی:هر بطری بسته بندی شده جعبه هدیه ، 12 بطری / کارتن
زمان تحویل:7 روز حمل و نقل پس از تایید سفارش
شرایط پرداخت:T / T ، LC ، OA
تامین قابلیت ها:8000 کارتن در روز

حداقل مقدار سفارش:

12000


توضیحات:
44.1

ما انگورها را برای له کردن و فشرده کردن در دستگاه پرس وکیوم مدرن انتخاب کردیم و سپس از مخمر وحشی برای تخمیر طبیعی برای دم کردن شراب اصلی انگور استفاده می شود و سپس توسط دستگاه تقطیر دوبل تقطیر می شود. پس از اتمام تقطیر به آن آب حیات می گویند. با رایحه ماده معدنی درشت اصلی، قبل از تبدیل شدن به یک رویال کارلستون واقعی، باید به مدت 3 سال در بشکه های بلوط نگهداری شود. براندی VSOP


مزیت رقابتی:

قیمت جذاب با موعد تحویل سریع

سهام کافی است

یک توقف مشروب سیستم خدمات


55
66
77

رهبری صادرات برای 7 سال متوالی. تحویل سریع، کیفیت تضمینی و خدمات پس از فروش عالی. تجربه یک خرید پنج ستاره را برای شما به ارمغان بیاورد. هیچ یک از محصولات در حال گردش در بازار هیچ گونه حادثه ایمنی غذایی را تجربه نکرده اند. رضایت نظرسنجی مشتریان بیش از 90٪ است. ما نظارت و اصلاح را از مشتریان جهانی و موسسات حرفه ای می پذیریم.

3

88

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. در پارک صنعتی دو نوع در شهر Liuyang واقع شده است. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. در پارک صنعتی دو نوع در شهر لیو یانگ، با مساحت 23259.67 متر مربع واقع شده است. 5 ساختمان بزرگ، هر کدام با مساحت ساخت حدود 5000 متر مربع. که اولین ساختمان در مقیاس بزرگ است. ویسکی تک مالت کارخانه تقطیر در چین. و این چهارمین کارخانه تقطیر سرمایه گذاری شده توسط Goalong Liquor Group است.


جزئیات
2
3
درخواست