همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>رسانه>اخبار شرکت

یک سفر تحقیقاتی به اسکاتلند برای تیم Goalong Distillery

2023-05-19

از 1 تا 11 می، تیم تحقیقاتی از کارخانه تقطیر Goalong یک تور ویسکی اسکاتلندی فوق العاده برای بررسی و یادگیری از معروف ترتیب داد کارخانه های تقطیر ویسکی در اسکاتلند. اعضای تیم تحقیقاتی شامل آقای آلن، رئیس شرکت تقطیر مشروبات الکلی لیو یانگ گوالانگ و شرکت مشروبات الکلی چانگشا گوالنگ، لو فنگ، تقطیرکننده کارخانه تقطیر گوالانگ، گو هوی، متصدی فروش، و جوآنا، مدیر شرکت مشروب الکلی بود. وزارت تجارت خارجی این سفر نه تنها به کارکنان تیم تقطیر اجازه داد تا درک عمیقی از اسکاتلندی داشته باشند. تولید ویسکی فرآیند و پس زمینه فرهنگی، بلکه درک خود را از فرآیند تقطیر و مدیریت کیفیت عمیق تر کردند.

图片2_副本

در اول ماه مه، تیم تحقیقاتی چانگشا را به مقصد اسکاتلند ترک کردند و در روزهای بعد از بسیاری از کارخانه های ویسکی معروف محلی بازدید کردند. (Ardbeg، Lagavulin، Kilchoman، Bowmore، Laphroaig، Springbank، Glen Scotia، Glenfiddich، The Balvenie، The Singleton، Macallan، Deanston Distillery Co., Ltd.، John Dewar & Sons. Ltd، و غیره)، ارتباط برقرار کردند و از آنها آموختند. تقطیر و مدیران کارخانه های تقطیر، و آنها درک عمیقی از مواد تشکیل دهنده، فرآیند، مدیریت کیفیت و تکنیک های چشیدن ویسکی داشتند. در همان زمان، آنها همچنین از جذابیت منحصر به فرد فرهنگ ویسکی اسکاتلندی قدردانی می کنند، فضای فرهنگی قوی اسکاتلند را احساس می کنند.

图片3_副本

در طول تحقیقات، تیم همچنین از نقاط دیدنی معروف محلی مانند قلعه ادینبورگ و منطقه دریاچه بازدید کرد و به درک عمیقی از تاریخ، فرهنگ و مناظر طبیعی اسکاتلند دست یافت. از طریق این سفر تحقیقاتی، تیم Goalong Distillery نه تنها محصول جدیدی در کار به دست آورد، بلکه لذت و غنی سازی در زندگی را نیز به دست آورد.

图片4_副本

این سفر تحقیقاتی تجربیات مفید و الهام بخشی را برای توسعه آینده کارخانه تقطیر Goalong فراهم کرده است. Goalong بر روی کشف چگونگی ترکیب بهتر فن آوری دم کردن با ویژگی های محلی چینی تمرکز خواهد کرد تا منطقه ویسکی خود را ایجاد کنیم. رئیس جمهور گفت گولونگ به توجه به فناوری ها و روندهای جدید در صنعت ادامه می دهد و به طور مداوم کیفیت محصول و رقابت در بازار را از طریق یادگیری و اکتشاف بهبود می بخشد. این سفر همچنین یک فرصت یادگیری ارزشمند و تجربه ای فراموش نشدنی برای کارکنان بود. از طریق این رویداد، آنها نه تنها دانش و مهارت های جدیدی به دست آوردند، بلکه درک و ارتباط خود را با یکدیگر بهبود بخشیدند و انگیزه جدیدی را به توسعه آینده کارخانه تقطیر تزریق کردند.