همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

فواید ودکا

2015-08-03

بسیاری از مردم دوست دارند ودکا بنوشند. اگر می دانید که ودکا موردعلاقه شما فواید زیادی برای بدن دارد ، آن را دوست داشتنی تر خواهید یافت. در واقع ، اگر در حد متوسط ​​مصرف شود ، برای بدن مفید است.
ودکا یک روح تقطیر بی رنگ و بدون بو است ، می توان از آن به عنوان پایه برای مخلوط کردن انواع کوکتل ها استفاده کرد. ودکا را هر روز 35-40 میلی لیتر بنوشید ، نه تنها به بدن آسیب می رساند ، بلکه فواید مختلفی برای سلامتی به همراه خواهد داشت. در اینجا مزایای گنجانده شده است.
1691 ، کاهش وزن

170

داده های USDA نشان می دهد که ودکا کالری بدون کربوهیدرات است و فقط 64 کالری در هر اونس دارد. بنابراین اگر می خواهید وزن خود را کنترل کرده و هر دو را بنوشید ، ممکن است ودکا را انتخاب کنید ، قطعی انتخاب شماست. می تواند نوشیدنی شسته و رفته یا با آب میوه مخلوط شود ، اما نوشیدنی های پر کالری اضافه نکنید.

2 ، استرس را تسکین دهید
معمولاً الکل ها باعث آرامش بدن می شوند ، اما ودکا برجسته ترین است ، در عین حال باعث خماری مانند ویسکی نمی شود.
171


3 ، تنتور درست کنید

172

معمولاً از ودکا برای تهیه تنتور در گیاه شناسی استفاده می شود ، این ماده بی رنگ و بدون بو است و می تواند عطر و طعم گیاهان را جذب کند. تنتور ودکا می تواند بنوشد و همچنین می تواند به عنوان بی حس کننده مورد استفاده قرار گیرد.

4 ، سایر مزایا

173

نوشیدنی های الکلی در حد متوسط ​​، اعم از شراب ، آبجو ، ویسکی یا ودکا بنوشید ، به نوعی برای بدن مفید است ، می تواند سلامت قلب و عروق را بهبود بخشد و خطر سکته مغزی و زوال عقل و طول عمر را کاهش دهد.