همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>رسانه>اخبار شرکت

انجمن فارغ التحصیلان مدرسه عالی کسب و کار Cheung Kong برای تقویت همکاری فارغ التحصیلان و برنده-برد، کمپین "2023 راه رفتن به شرکت فارغ التحصیلان برجسته - Goalong Liquor" را برگزار کرد.

2023-05-25

اخیراً، تحت سازمان فعال انجمن فارغ التحصیلان هونان از دانشکده تحصیلات تکمیلی چونگ کنگ، کمپین قابل توجهی در استان هونان برگزار شد. فارغ التحصیلان وارد شرکت فارغ التحصیلان برجسته شدند. محور این رویداد Goalong بود مشروب، محلی ارواح نام تجاری در هونان. به عنوان یکی از فارغ التحصیلان مدرسه عالی کسب و کار Cheung Kong در استان هونان، Goalong Liquor به دلیل کیفیت عالی و طعم بی نظیرش به طور گسترده در صنعت شناخته شده است. هدف از برگزاری این رویداد این است که فارغ التحصیلان درک عمیقی از فلسفه کسب و کار، تاریخچه توسعه و دستاوردهای شرکت داشته باشند و در عین حال بستری برای ارتباط و همکاری فراهم کنند.

قبل از شروع رویداد، فارغ التحصیلان مشتاقانه در دفتر مرکزی Goalong Liquor گرد هم آمدند و با یک بازدید شرکتی مفصل از آنها استقبال شد. فارغ التحصیلان در معرض کل فرآیند ساخت مشروب هستند، از تهیه مواد خام گرفته تا فناوری دم کردن، و درک عمیقی از فناوری نفیس و کنترل دقیق کیفیت مشروبات الکلی Goalong دارند.

图片1_副本

متعاقبا، در یک فضای گرم در انجمن، رئیس Goalong Liquor روند و تجربه توسعه شرکت را به اشتراک گذاشت. او بر اهمیت نوآوری، کیفیت و پایداری تاکید کرد، او همچنین با فارغ التحصیلان استراتژی کسب و کار و راه حل های چالش ها را در میان گذاشت. فارغ التحصیلان به طور فعال سؤال می پرسیدند، ایده ها را تبادل می کردند و تجربیات و بینش های خود را در زمینه های مربوطه با یکدیگر بحث می کردند. در طول این رویداد، آقای گائو کایلانگ (آلان)، رئیس Goalong Liquor، گواهی اهدایی را از دانشکده تحصیلات تکمیلی Cheung Kong دریافت کرد، که از کمک مالی او به بنیاد توسعه آموزش بازرگانی دانشکده تحصیلات تکمیلی شنژن چونگ کنگ در 03 می قدردانی شد. 2023.

图片2_副本

کمپین "2023 به شرکت فارغ التحصیلان برجسته - Goalong Liquor" فرصت های بیشتری را برای Goalong Liquor فراهم می کند و تیم Goalong را به نوآوری، کشف بازار و کمک به توسعه اقتصادی تشویق می کند.