همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

کارخانه های تقطیر ویسکی چینی

2021-11-23

در 2 نوامبر 2021، Diageo اعلام کرد که یک کارخانه تقطیر ویسکی مالت در یوننان، چین ایجاد می کند. کدام کارخانه عمدتاً ویسکی مالت چینی را تقطیر می کند. این پروژه قصد دارد 500 میلیون یوان سرمایه گذاری کند و انتظار می رود ظرف دو سال تولید خود را آغاز کند. پرنود ریکارد رهبری تاسیس یک کارخانه در سیچوان را برای تقطیر ویسکی مالت چینی در آگوست 2019 بر عهده گرفته است. کل سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد یوان است. این کارخانه قصد دارد در سال 2021 تولید را به طور رسمی آغاز کند. اما هنوز هیچ خبر قطعی وجود ندارد.


شرکت های الکلی مشهور بین المللی با سرمایه گذاری در ساخت کارخانه در تقطیر ویسکی چینی شرکت کرده اند. عمده ترین کارخانه های تقطیر داخلی نیز آخرین اقدام در سال های اخیر را دارند. در حال حاضر کارخانه های تقطیر ویسکی زیادی در چین وجود دارد. در زیر بخشی از آن است اطلاعات نقشه کارخانه های تقطیر ویسکی چینی برای مرجع شما.

نقشه ویسکی چینی

با رشد تقاضای مصرف کننده و سناریوهای مصرف به طور مداوم، و همچنین به رسمیت شناختن ساخت چین در خارج از کشور. و مصرف کنندگان جوان داخلی بیشتر و بیشتر از ویسکی آگاه می شوند. ویسکی چینی باید فرصت رشد جدیدی داشته باشد. بهار ویسکی چینی در راه است. گروه Goalong ما این افتخار را دارد که قدم اول را زودتر از موعد مقرر بردارد.

کارخانه تقطیر ویسکی Goalong

کارخانه تقطیر ویسکی چینی

گروه گائولانگ، کارخانه تقطیر مشروب لیو یانگ دارای سه مجموعه واحد تقطیر 5,000 لیتری وات و دو مجموعه تقطیر ویسکی 5,000 لیتری است که در حال حاضر از 2 تا 2.5 بار تقطیر استفاده می کند. این دستگاه تقطیر با اندازه متوسط ​​می تواند به مشروب کمک کند تا بدنه مشروب نسبتاً کامل و متعادلی داشته باشد. همچنین، به دلیل چهار فصل متمایز آب و هوای جنوبی، ویسکی Goalong طعم و طعم غنی خواهد داشت. مانند رایحه میوه ای پر بدن و فلورالند.

朗 单一 麦芽 威士忌 1

در حال حاضر تولید سالانه ویسکی گروه Goalong حدود 15,000 بشکه (3 میلیون لیتر) است. بشکه های بلوط شامل بشکه های بوربن، بشکه های تنسی، بشکه های شراب، بشکه های براندی و برخی بشکه های شری است. گروه Goalong فرآیند ویسکی مالت و مهارت های محلی چینی را با سیستم کنترل مرکزی هوشمندانه ادغام می کند. با تلاش تیم تقطیر خارج از کشور ما، Goalong ویسکی تک مالت را که با طعم محلی چینی مطابقت دارد، کاوش و تولید خواهد کرد.

蒸馏1

酿酒团队

微 信 图片 _20211117161434

در 27 آوریل 2021، گروه Goalong، پروژه دم کردن آبجو هونان جیالانگ آغاز شد، نام تجاری آبجو New Beer King Craft به طور رسمی وارد بازار مصرف شد.

微 信 图片 _20211014165416

آبجو

نوشیدنی آبجو

در 28 ژوئیه 2021، تقطیر ویسکی تک مالت گروه Goalong-Liuyang Gaolang به طور رسمی آغاز شد. گروه Gaolang اولین پایگاه تقطیر ویسکی تک مالت در مقیاس بزرگ در چین شد.

تقطیر ویسکی Goalong

کارخانه تقطیر ویسکی Goalong

کارخانه یا محل تقطیر

       گروه Goalong مزایای طبیعی کوه ها و آب های خوب Liuyang را برای ساخت کارخانه ویسکی Goalong به یک مرکز گردشگری و آموزشی برای صنعت ویسکی چینی ترکیب می کند. امیدواریم ویسکی Goalong به کارت ویزیت ویسکی چینی در جهان تبدیل شود. در عین حال، به عنوان اولین کارخانه صادرات ویسکی، براندی و سایر مشروبات الکلی.

ویسکی Goalong 1

در حال حاضر گروه Goalong همچنان به وقف ارواح بین‌المللی (براندی، ویسکی، ودکا، جین) و لیکورها، نوشیدنی‌های مد و تولید، تولید و فروش، ارائه خدمات نوشیدنی و مشروبات الکلی یک مرحله‌ای برای مشتریان داخلی و خارجی ادامه می‌دهد. ماموریت گروه Goalong این است که اجازه دهید جهان ویسکی ساخت چین و چینی را بشناسد. و اجازه دهید "ویسکی خانگی" به هر خانه معمولی برسد. ما امیدواریم که ویسکی دیگر برچسب "مشروبات الکلی خارجی" را در آینده نزدیک نداشته باشد. ما معتقدیم که ویسکی چینی آینده بسیار روشنی دارد. زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد و همه تلاش ها نتایج خوبی خواهند داشت. ویسکی ژاپنی در سال 1923 آغاز شد، اما تنها در سال 2003 به محبوبیت بین المللی دست یافت. این یک فرآیند طولانی و دشوار است. هرگز فراموش نکنید که چرا شروع کردیم، هرگز نگویید بمیرید و تمام تلاش خود را برای پیشرفت بکار بگیرید. شجاعت تمرین، نوآوری و توسعه را داشته باشید. سال ها طولانی است و همه تلاش ها ارزش صبر کردن را دارد. به دنبال رویا بروید!

صبحگاه تقطیر گوالانگ