همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

در Goalong جمع شوید و رویای مشترک ایجاد کنید

2019-09-19

تاریخ 12 سپتامبر 2019 یک روز عادی است. اما برای ما ، یک روز خاص است.
جلسه سهامداران گروه Goalong Liquor در ساعت 15:38 بعد از ظهر در سالن وین از Cygnet Residence به طور جدی برگزار شد96

مارک Goalong Liquor در سال 2011 تاسیس شد ، برای ساخت اولین مارک های بین المللی مشروبات الکلی در چین ، این شرکت در تولید مشروبات الکلی بین المللی (ویسکی ، براندی ، ودکا ، جین و غیره) و فروش تمرکز دارد ، این شرکت در حال حاضر دارای 3 بخش فروش ، 5 شرکت مولکولی ، تقریبا صد نفر (2018) ، لیسانس بیش از 50 نفر ، استاد بیش از 3 نفر ، فن آوری حرفه ای شناسایی 8 نفر ، مشروبات الکلی داخلی منجر به صادرات برای سالهای متوالی.
97

شرکت کنندگان مهم به شرح زیر است:
مدیر کل شرکت Goalong Liquor Co. ، Ltd. ، آقای گائو
مدیر عامل شرکت Goalong Liquor Co. ، Ltd. ، آقای ژانگ.
مدیر کل Changsha JY Co. ، Ltd. ، آقای لی ،
مدیر کل شرکت YJ ، آموزشی ویبولیتین ، آقای کائو ،
مدیر کل DP Co. ، Ltd. ، آقای یانگ

بر اساس بررسی جامع بازار آینده و توسعه چشم انداز ، شرکت Goalong liquor ، JY ، YJ ، DP تصمیم به انجام یک ترکیب قوی گرفت و در نهایت پس از مذاکرات فراوان به توافق رسید. چهار شرکت تصمیم گرفتند مراسم رسمی امضای گروه ادغام را در 12 سپتامبر 2019 برگزار کنند ، چهار شرکت در این لحظه در یک شرکت گروه کاملاً جدید - Goalong Liquor Group ادغام شده اند. همه کارمندان چهار شرکت شاهد این لحظه خاص تاریخی هستند.
98چهار شرکت ما با پایبندی به روح گشودگی ، همکاری ، فراگیر و برد-برد ، دست در دست هم ، شانه به شانه کار می کنند و برای یک فردای بهتر گروه مشروبات الکلی Goalong تلاش می کنند. سپس رئیس ، آقای آلن در محل خبر اخباری دلپذیر را اعلام کرد - 12 سپتامبر سالانه را به عنوان روز Goalong در نظر بگیرید ، روزی متعلق به هر یک از مردم Goalong است ، به عنوان جشنواره خود ما ، در آن لحظه ، محل جوشش است ، همه برای این جشنواره ویژه بسیار هیجان زده است.
100جلسه سهامداران پس از ضیافت عصر به پایان رسید ، با حمایت کامل سهامداران جدید ، گروه مشروبات الکلی Goalong پر از نشاط ، شور و انرژی جدی برای پاسخگویی به چالش های جدید خواهد بود.

ده سال پیش ، آنها به دلیل مشروبات الکلی ملاقات کردند ، پس از سالها پیشرفت ، آنها در زمینه های مربوط به خود حسادت دیگران را دارند ، افراد موفق در چشم دیگران دستاوردهای خود را دارند.

رویاهایی که مشترک آنها ارزش جنگیدن را دارد. امروز ، ما برای ساخت مارک های ملی جدید برای هدف و مأموریت مشترک در حال راه رفتن هستیم.
Goalong Liquor ، مشهور در سراسر جهان.

99