همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

آموزش Goalong Liquor Term در فضای باز

2016-06-24

Goalong Liquor ما یک تیم جوان و پرانرژی با یک هدف مشترک ، روحیه بالا و روحیه است. برای افزایش انسجام سازمانی ، بهبود توانایی اجرایی و همچنین تعمیق اعتماد و همکاری متقابل ، ما یک سفر 2 روزه برای توسعه تیم از 21 تا 22 ژوئن در شهرستان Huidong ، استان گوانگدونگ داشتیم.
163در تاریخ 22 ژوئن ، مردم گالونگ ما تمرینات تیم سازی را زیر نظر آقای گائو کایلانگ ، GM مدیر Goalong Liquor آغاز کردند. در مرحله اول ، ما یک تمرین قدرتی داشتیم به نام "خزیدن مرگ" که می تواند به صورت آنلاین پیدا شود. در اینجا روش آموزش وجود دارد: یک عضو در حالی که دروغ می گوید در حالی که دست و پاهایش را نگه داشته و چشم هایش را بسته است دروغ می گوید. عضو دیگر پشت خود را به پشت شریک دروغ گفت ، دو دست شانه ها یا لباس های شریک را گرفت ، و دو پا در میانه حلقه و معلق شد. چهار گروه مسابقه استقامت را به پایان رساندند. در طی این فرایند ، ما بارها به فکر تسلیم شدن بودیم: "خیلی خسته کننده" ، "صدمه می زند" ، "خیلی برایم سخت است" ، و غیره. با این حال ، بیشتر تحت خود تشویق قرار گرفتیم و از اعضای تیم تشویق کردیم: "don" تسلیم شوید ، برای هدف "،" من می توانم بیش از هدف خود را تحمل کنم "،" من اجازه نمی دهم شریک زندگی ام سقوط کند "، و غیره فریاد دلگرم کننده ما در ساحل طنین انداز شد و سایر بازدید کنندگان برای تشویق جمع شدند ما در
164آموزش پر زحمت برای ما یک تولد معنوی به وجود آورد. مدتها پس از خزنده مرگ ، ما هنوز در مورد این فعالیت خاص صحبت می کردیم. عملکرد اعضای تیم نه تنها از انتظارات ما فراتر رفت ، بلکه تحت تأثیر قرار گرفت که پشتکار قدرت بسیار بزرگی دارد! همه ما تحت تأثیر قرار گرفتیم زیرا آنها با پشتکار از شرکای خود برای پشت سر گذاشتن یک گل پس از هدف دیگر محافظت می کردند!
165اوقات خوش همیشه کوتاه به نظر می رسد و ما از این شرکت و آقای گائو برای چنین سفر ویژه تیم سازی تشکر می کنیم. فرهنگ Goalong به عنوان یک کراوات کار می کند تا پیگیری های ما را با Goalong پیوند دهد و یک حس تعلق و افتخار را در ما ایجاد کند. این انسجام نیرویی نتیجه را تشکیل می دهد تا ما را ترغیب کند تا با شجاعت بیشتری در رویاها قدم برداریم!