همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

مراسم زمین شکن برای اولین پایه تهیه مایعات ویسکی تک مالت گروه Goalong Liquor Group

2019-04-18

                                  نمای هوایی پروژه کارخانه جدید Goalong Liquor Group

122

                                  اولین پایگاه بزرگ تهیه مایعات ویسکی مالت در چین

در 17 آوریل 2019 ، پروژه جدید کارخانه Goalong Liquor Group یک مراسم بزرگ زمین شکن در شهر لیویانگ ، استان هونان برگزار کرد. پس از اتمام ، کارخانه تقطیر جدید به گیاه تک ظرفیتی و پیشرفته ترین فناوری ویسکوی تک مالت چین تبدیل خواهد شد ، که همچنین باعث تقویت رقابت کلی Goalong Liquor و تقویت بیشتر موقعیت Goalong به عنوان یک رهبر در بازار ویسکی چین خواهد شد. شرکت هونان Goalong Liquor ، با مسئولیت محدود یک شرکت تابعه از شرکت Goalong Liquor Group Co. ، انگلستان است. این یک صادر کننده داخلی ویسکی است و به مدت پنج سال متوالی صنعت را هدایت می کند. از آن زمان تاکنون اولین پایگاه تولید بزرگ ویسکی تک مالت در چین را دارد. دامنه تجارت شامل مشاغل بین المللی و داخلی مشروبات الکلی OEM ، تهیه ، تولید و فروش ارواح بین المللی ، مانند ویسکی ، ودکا ، براندی ، جین و سایر ارواح است. این محصولات در 35 کشور و منطقه در سراسر جهان به فروش می رسند.
123پروژه جدید کارخانه Liuyang ، کاملاً مطابق با استانداردهای یکنواخت جهانی گروه Goorong Liquor UK ساخته شده است ، مجهز به تجهیزات تولید درجه یک ، فناوری حفاظت از محیط زیست و امکانات مدیریت کنترل کیفیت بالا. مشروبات الکلی Goalong Liquor Liuyang New یک کارخانه به سبک باغ خواهد بود که در آن یکپارچه سازی انرژی ، حفاظت از محیط زیست و هوشمند سازی وجود دارد. این شرکت متعهد به ترویج فرهنگ ویسکی در چین است ، به طوری که افراد بیشتری می توانند ویسکی را درک کنند و ویسکی را دوست داشته باشند.
124در مراسم زمین شکن ، کایلانگ گائو ، آقای آلن ، رئیس گروه مشروبات الکلی Goalong ، به نمایندگی از گروه Goalong سخنرانی کرد. در ابتدا ، وی از دولت محلی لیویانگ برای مراقبت و پشتیبانی آنها از پروژه پایه تولید آب لیوانگ Goalong تشکر کرد و از محیط تجاری ، محیط فرهنگی و محیط جغرافیایی لیویانگ بسیار راضی است ، و در عین حال ، با اعتماد به نفس در مورد چشم انداز توسعه از این پروژه جدید وی گفت: "با راه اندازی و ترویج پروژه جدید کارخانه تقطیر ، Goalong Liquor امیدوار است که به یک نمونه موفق از سیاست ارتقا investment سرمایه گذاری لیویانگ تبدیل شود. به عنوان پیام رسان شهر لیویانگ ، Goalong Liquor نیز به طور فعال برای معرفی بیشتر زنجیره صنعت بالادست و پایین دست فعالیت خواهد کرد. در عین حال ، ما مشروبات الکلی جهانی و جهانی با ارتفاع زیاد بیشتری را به کارخانه لیویانگ معرفی خواهیم کرد تا نیاز مشتریان به محصولات با کیفیت بالاتر و شخصی تر را برآورده کنیم ، تا گام به جلو برداریم و رقابت کلی را افزایش دهیم. رئیس بخش عملیات مشروبات الکلی Goalong-Changfu Yang ، نماینده حزب ساخت و ساز ، آقای دنگ ، و نمایندگان کارمندان از بخشهای مختلف عملکردی ستاد گروه Goalong Liquor در مراسم زمین شکن شرکت کردند.

125