همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

انواع شیشه مشروبات الکلی

ژانویه 01 7070

لیوان شراب استاندارد

175

رایحه یکی از مهمترین عناصر شراب است ، بنابراین لیوان شراب باید دهانه زیادی داشته باشد. لیوان های شراب با اندازه های مختلف وجود دارد. قانون اساسی: دهانه های وسیع تری برای قرمزها ، باریکتر برای سفیدپوستان. این باید شرایط شما را به خوبی پشت سر بگذارد.

شیشه تامبلر

176
این غالباً یک لیوان همه کاره محسوب می شود. این شراب با دما کنترل می شود. از لحاظ فنی ، لیوان به معنی هر لیوان ته صاف است. لیوان مخصوصی که در اینجا نشان داده شده است ، به اندازه کافی گسترده است که بینی شما می تواند مواد معطر نوشیدنی شما را جذب کند ، فقط منحنی نیست تا مانند یک لیوان شراب استاندارد بخارات را به دام بیندازد.

شیشه مارتینی

177
شکل مخروط برای کمک به حفظ دما ، تحت فشار نگه داشتن مواد تشکیل دهنده (زیتون ، ارواح با وزن مخصوص مختلف و غیره) ، و سطح وسیع و خوبی را برای عطر ایجاد می کند ، زیرا شما معمولاً جین (یا منهتن) می نوشید. ) و رایحه 90 درصد عطر و طعم است.

فلوت

178
عمدتا برای شامپاین و سایر شراب های گازدار ، هدف این است که حباب تا حد ممکن دوام داشته باشد. غالباً یک مهره وجود دارد که در انتها تلاش می کند یک نقطه هسته از حباب ایجاد کند. رایحه در این شراب ها به اندازه شراب قرمز مهم نیست ، بنابراین برای تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض هوا ، دهانه آن کوچکتر است.

سنگ شیشه ای

179
این لیوان می تواند مکعب های بزرگ یخ را در خود جای دهد و هنوز فضای کافی برای هم زدن درون لیوان وجود دارد. همچنین یک دهانه بزرگ خوب دارد بنابراین شما واقعاً می توانید رایحه های معطر ویسکی خود را بویید.

لیوان شراب دسر

180این بچه ها ریزه اندام هستند ، زیرا شراب دسر معمولاً بسیار شیرین است و شما مقدار زیادی از آن را نمی خواهید. باز هم ، این نرم افزار اساسی است که دما را کنترل می کند. دهانه آن کوچکتر است زیرا شیرینی بیش از بینی در زبان درک می شود ، بنابراین عطر آنقدر مهم نیست.

شیشه گراپا

181پایین شکل لامپ کوچک در حفظ دما بسیار مناسب است. از آنجا به سمت بالا شعله ور می شود تا کمی از آن عطر به شما بدهد.