همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

گردآوری دوستان قدیمی برای نشست همکاری تجزیه و تحلیل استراتژیک

2020-09-17

13

در تاریخ 14 سپتامبر ، جلسه تجزیه و تحلیل استراتژیک و همکاری "گردهمایی جدید دوستان قدیمی" که به طور مشترک توسط گروه Goalong و Chao Club Group برگزار شد ، در کارخانه تقطیر لیویانگ Goalong با موفقیت به پایان رسید.
14در همان روز ، رئیس گروه باشگاه چائو آقای فن ویدونگ و سایر پرسنل ارشد گفتگوی مطبوعی با آلن گائو ، رئیس گروه Goalong ، ژانگ شونلیانگ ، مدیر عامل گروه Goalong و لیو پنگ ، مدیر کل داشتند از فروش جو گرم بود و دوستان قدیمی با اشتیاق جمع شده و نتیجه گیری و اجماع کردند.
این جلسه اختصاصی با موضوع "گردهمایی جدید دوستان قدیمی" با هدف ارائه تجزیه و تحلیل استراتژیک و جلسه همکاری برای گروه Chao Club جهت درک جامع برند ، محصولات ، سیستم عملیاتی و توسعه آینده گروه Goalong.
15با توجه به سطح مصرف به روز شده ، گروه Goalong راه حل های مختلفی را برای پاسخگویی به تقاضای بالاتر برای روحیه گروه Chao Club ارائه داد ، و پس از ورود ، تیم Chao Club از مشروب فروشی جدید گروه Goalong در لیوایانگ در سال 2020 بازدید کرد. تقطیر ویسکی ، تولید و انبار کردن لیکور ، نوشیدنی ها ، آب تصفیه شده ، شراب گازدار ، نوشابه و سایر محصولات فرهنگی مربوط به شب.
16                                    جلسه به اشتراک گذاری استراتژی "دوستان قدیمی جدید".
17                               آلن گائو ، رئیس گروه Goalong ، سخنرانی مهمی کرد.
18آلن گائو ، رئیس هیئت مدیره صنعت مشروبات الکلی ، گفت که امروزه رقابت در راس صنعت مشروبات الکلی به طور فزاینده ای شدیدتر شده است ، مصرف همچنان به روز می شود و مصرف کنندگان به طور فزاینده خواستار کیفیت محصولات ، ارزش مارک ، فرهنگی هستند تجسم و تجربه مصرف ، گروه Goalong با تمرکز بر جنبه های زیر به مفهوم "ایجاد ارزش برای مشتری" پایبند خواهد بود: تمرکز بر ساخت برند ، بهبود قدرت نام تجاری محصول ، بهینه سازی ساختار محصول ، بهبود کیفیت محصول ؛ مصرف کنندگان را به عنوان هسته اصلی تقویت چسبندگی با مصرف کنندگان در نظر بگیرید.

در همان روز ، گروه Goalong و Chao Entertainment Group یک بازی بسکتبال بی نظیر را در کارخانه جدید تقطیر ما راه اندازی کردند.
19                                                                                   آماده برای رفتن
                                                         درگیری شدیدی بین دو طرف درگرفت.
20

21

                                                        لحظه فوق العاده سوزش ، تماشای فیلم سرگرم کننده است.
22                                                                       لحظه قهرمان

گروه Goalong به عنوان یک شرکت بسیار جوان در این زمینه ، در حال بررسی این موضوع است که آیا می تواند ارزش بیشتری برای فرهنگ نمایش شبانه داشته باشد. از طریق روحیه ، ما Goalong Group را به عنوان یک متخصص ملی مشروبات الکلی ساختیم.
در گسترش سریع شهرهای مدرن ، ما امیدواریم که با تفسیر روحیات ، امکانات بیشتری از زندگی روحی را کشف کنیم.

23