همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

رسالت و مسئولیت های اصلی در ذهن ما وجود دارد

2020-07-01

اول ژوئیه سال جاری ، نود و نهمین سالگرد تأسیس حزب کمونیست چین (CPC) است. از کمی بیش از 1 عضو حزب در ابتدای تاسیس تا بزرگترین حزب سیاسی جهان. ما بعنوان عضو حزب کمونیست همیشه رسالت و مسئولیتهای اصلی خود را به خاطر می سپاریم.

به عنوان یک عضو معمولی حزب ، با مردم عادی در یک محیط کار می کنید ، در اوقات عادی تحصیل می کنید و زندگی می کنید ، چگونه می توان نقش برجسته مثال زدنی اعضای حزب را پیش برد ، ماهیت پیشرفته حزب را حفظ کرد و تصویر خوبی برای حزب ایجاد کرد حزب در توده ها موضوع جدیدی است که قبل از اعضای حزب در دوره جدید قرار گرفته است. به عنوان عضوی از خانواده اجتماعی ، اعضای حزب ، مانند مردم ، باید با انواع دشواری ها و تناقض ها روبرو شوند و کنار بیایند. با این حال ، افراد مختلف دارای سطوح مختلف عقیدتی ، نگرش های مختلف کاری ، اهداف یادگیری متفاوت ، سبک های زندگی مختلف و مشکلات درک و مدیریت متفاوت هستند. مردم اغلب هر یک از اعضای حزب را از اختلافات بالا ارزیابی می کنند ، برای اینکه توسط مردم شناخته شده و مورد احترام قرار بگیریم و در پست های عادی نقش اصلی را داشته باشیم ، باید در گفتار ، کردار ، کار ، تحصیل و زندگی با خود سختگیر باشیم. ما باید به کار خود وقف داشته باشیم ، فردی مفید در جامعه باشیم و کار مفیدی برای جامعه انجام دهیم.

فرهنگ سازمانی Goalong Liquor کاملاً مطابق با مأموریت ، چشم انداز و ارزش های حزب ما است. در آینده ، ما همیشه به رهبری صحیح حزب پایبند خواهیم بود ، هرگز مأموریت اصلی را فراموش نمی کنیم ، و جلو می رویم.

52