همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

فعالیت گردش در کارخانه تقطیر جدید

2020-08-05

7

در تاریخ 1 اوت ، شرکت یک فعالیت گردشگری شگفت انگیز ترتیب داد تا همه ما را شگفت زده کند.

آخرین باری که برای شرکت در یک تور تیمی شرکت کردید چه زمانی بوده است؟ جواب من سال گذشته است. به دلیل ویروس کرونا ، ما برای همه کارهای خوب امسال بسیاری از فعالیت های گردشگری را لغو کردیم. اجتناب ناپذیر است که ما نمی توانیم اهمیت فعالیت های بزرگ تیم سازی و گردش را نادیده بگیریم.

چگونه تیم سازی شگفت انگیز می تواند بدون رویداد معنی دار باشد؟ هدف از سفر این آخر هفته به لیویانگ این است که به همه مردم Goalong نقشه Goalong برای آینده را بفهمند و روابط خوب یکدیگر را تقویت کنند.
8
همه ما پس از یک ساعت رانندگی به دستگاه تقطیر جدید رسیدیم ، جایی که مجهز به هتل استاندارد است ، جایی که امشب در آن اقامت خواهیم داشت. با توجه به اینکه دستگاه تقطیر در منطقه کوه دا وی واقع شده است ، هوا فوق العاده بود و هوا تازه بود.  

با تمام تلاش مردم Goalong ، همه اتاق ها را تمیز کردیم و آماده کارناوال BBQ امشب شدیم. همه بچه ها با خوشحالی کنار استخر ماهی بازی می کردند.
9ما با همراهی مدیر یانگ چانگفو و هه لیانگ به طور مختصر گشتی در اطراف دستگاه تقطیر جدید زدیم. همه ما تصور روشنی در مورد مشروب فروشی جدید و چشم انداز شرکت خود پس از تور داشتیم و به پیشرفت سریع فعلی شرکت افتخار می کردیم.

لحظه هیجان انگیزی در راه بود! شام آماده بود کارناوال BBQ! همه از غذاها و نوشیدنی ها راضی بودند.

10در زمان شام ، هر تیم با بالا بردن نوشیدنی ها و شعارهای تیمی رفتار ظریف خود را نشان می داد.

همه ما اوقات خوبی را سپری می کردیم ، ناگهان ، چراغ ها به طور "مصنوعی" خاموش شدند ، مراسم پیشنهادی مخفی در شرف آغاز شدن است.

آقای Ye با موفقیت از خانم گائو خواستگاری کرد! این اولین باری بود که ما با هم در یک زمان کوتاه برای همکار خود برنامه ریزی کردیم ، این بسیار جالب و هیجان انگیز بود. بهترین آرزوها برای این دو بازی عالی.

11

شب هنوز جوان بود. بعد از مراسم خواستگاری شگفت انگیز ، نیمه شب برای تفریح ​​به کارائوکه رفتیم.  

روز بعد ما به دنبال یافتن جریان ها رفتیم و بعد از ظهر برای جابجایی در جریان ها جمع شدیم.

زمان پرواز کرد ، اوقات شادی همیشه کوتاه بود. هر وقت بعد از بیرون رفتن ، قلب همه نزدیکتر است. با تشکر از این شرکت که این فرصت را فراهم کرده است ، منتظر دفعه بعدی هستم.