همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

دبیر کمیته شهرداری CPC و دیگر رهبران از گروه مشروبات الکلی Goalong بازدید کردند

2020-12-12

در 8 دسامبر سال 2020 ، دبیر کمیته حزب شهرداری لیویانگ لی چونکیو ، شهردار وو زینوی ، رئیس کنگره ملی مردم وو ژن ، رئیس کنفرانس مشورتی سیاسی مردم چین لی جیاکسی و کادرهای رهبری و معاونان دولت شهرداری لیوئانگ از لیویانگ بازدید کردند پایه کارخانه تقطیر مشروبات الکلی Goalong. در فعالیت های سالانه مشاهده و نمایش پروژه لیوایانگ ، رئیس آلن از گروه مشروبات الکلی Goalong به گرمی از رهبران بازدید کننده استقبال کرد و تور مشروب فروشی را همراهی کرد ، با همراهی لیو فیوو و مدیر لو لیشنگ ، دبیر پارک صنعتی دو طرفه.
38وزیر امور خارجه لی چانکیو توجه زیادی به سخنان آقای آلن داشت و وضعیت تجاری این شرکت را درک کرد و در مورد تأثیر اپیدمی در صادرات و فروش داخلی مشروبات الکلی بحث عمیق داشت. آقای آلان ، رئیس هیئت مدیره ، یکی یکی به آنها پاسخ داد. پس از اتمام پایه کارخانه تقطیر لیویانگ ، گروه مشروبات الکلی Goalong به سطح تحویل کیفیت بین المللی رسیده است. علاوه بر این ، ماه گذشته یک مراسم بسیار بزرگ عزیمت مارک Goalong برگزار شد ، 12 کانتینر در بازارهای ایالات متحده و نیجریه توزیع شد. اکنون گروه Goalong Liquor کاملاً قادر به غلبه بر فشار رو به پایین اقتصادی است که به دلیل شرایط اپیدمی به خودی خود به وجود آمده است. در همان زمان ، آلن استراتژی توسعه و برنامه ریزی آینده برای گروه مشروبات الکلی Goalong را به وزیر لی Chunqiu و حزب لی معرفی و چشم انداز کرد.
39رهبران همراه با تحقیق ، گائو لانگ را بسیار ستودند و دو نظر را مطرح کردند: یکی تقویت و بزرگتر کردن الگو. انجام خوب کار "مشروبات الکلی" و مدیریت امور خود شرکت به خوبی بزرگترین کمک اقتصادی و اجتماعی به شهر لیویانگ است. این شرکت هدف اصلی "10 میلیارد" را به عنوان یک کار استراتژیک در نظر گرفته و تلاشهای بی وقفه ای را برای آن انجام می دهد. دوم ، به عنوان یک صنعت مشروبات الکلی ، باید به طور کامل در لیویانگ ادغام شود ، و ادغام صنعت ، محیط زیست و مردم و چیزهای دیگر را در لیویانگ تحقق بخشد.
رئیس آلن در مورد برنامه ریزی "شش و پنج ساله" ، اصلاحات ، بازاریابی و مدیریت مالی با رهبران ملاقات دیدار عمیقی داشت.
40رئیس آلن گفت که آلن همیشه به عنوان "صفحه اصلی مشروبات الکلی چین" به عنوان عناوین صفحه اول و مهمترین کار پایبند بوده و کارهای اساسی زیادی را در سالهای اخیر انجام داده است. در گام بعدی ، گروه مشروبات الکلی Goalong همچنان به جهت گیری توسعه "منطقه هسته مشروبات الکلی چین" پایبند خواهد بود ، اقدامات جدیدی را بیشتر ابداع می کند و ساختار صنعتی را بهینه می کند. با کشت "منطقه هسته مشروبات الکلی چین" به عنوان هسته اصلی ، تولید مثل "منطقه هسته مشروبات الکلی چین" به عنوان هدف ، جهت طولانی شدن زنجیره صنعتی ، و بر اساس حفظ محیط زیست محیطی ، مفهوم و کیفیت غنی سازی "منطقه هسته مشروبات الکلی چین" ، و ادامه توسعه سالم و پایدار صنعت مشروبات الکلی.
41رئیس آلن خاطرنشان کرد که ساخت "منطقه هسته مشروبات الکلی چین" یک پروژه جامع ، منظم و طولانی مدت است. این مسئولیت مشترک گروه Goalong Liquor Group ، دولت شهرداری لیویانگ و پارک صنعتی دو نوع لیویانگ است که چگونه می توان "منطقه اصلی ارواح چینی" را ساخت. روند ساخت "منطقه اصلی ارواح چینی" فرآیند تبدیل ارزش یک بطری مشروبات الکلی به چندگانه است. در مرحله بعدی ، گروه مشروبات الکلی Goalong به مزایای حرفه ای خود بازی کامل خواهد داد ، با دولت شهرداری لیویانگ و پارک صنعتی دو جهته لیویانگ برای ساختن "منطقه اصلی ارواح چینی" دست به دست خواهید داد. برای پیوستن به فرهنگ و میراث. این باید فرهنگ ، جهانگردی و نوآوری فرهنگی را به طور م effectivelyثر ادغام کند تا "منطقه اصلی ارواح چینی" متفاوت را ارائه دهد. برای ایفای نقش خوب و ایجاد دستگاه تقطیر در سطح جهانی در آینده از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

8