همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

تقویت مهارت ها در آموزش شغلی - شرکت تقطیر Goalong به طور پیوسته مسابقات فنی کارمندان را انجام می دهد

2021-06-02


1

شرکت تقطیر سازی Goalong اخیراً یک رقابت مهارت بین کارمندان تولید ترتیب داده است. تیم حرفه ای عالی و روحیه اختصاصی Goalong را نشان داده است. Goalong همیشه کارمندان را تشویق می کند تا همراه با شرکت توسعه پیدا کنند.  

2

مسابقه فنی کارمندان Goalong Distillery 2021 از اواخر ماه مه آغاز شد و به چهار پروژه برچسب گذاری دستی ، بطری سازی ، آب بندی ، لیفتراک و بارگیری کانتینر تقسیم می شود که توسط یک رقابت عملی انجام می شود. پس از سه روز رقابت شدید ، جایزه های 1 ، 2 و 3 برای هر بخش انتخاب شد.

3 

در تاریخ 31 مه ، مسابقات فنی 2021 کارخانه مشروب فروشی Goalong به پایان رسید. یک جلسه جوایز در محل به منظور تقدیر از کارمندان برنده گروه Goalong Group و رقابت فنی شرکت در مشروب فروشی برگزار شد.

56

"ما قدردانی می کنیم که شرکت ما چنین فرصتی را برای برقراری ارتباط ، یادگیری از یکدیگر و رقابت در همان مرحله در اختیار ما قرار داد. این باعث دلگرمی ما شد و کار ما را پر از شور و انرژی کرد." در مراسم اهدای جایزه ، برندگان هیجان زده شدند.

7

آقای آلان اهمیت نوآوری در فن آوری را برای پیشرفت جهشی با کیفیت بالا به ما یادآوری کرد. توصیه می شود که سازمانها در همه سطوح اقدامات عینی انجام دهند و به استعدادهای فنی اهمیت دهند. کارمندان شرکت باید درک عمیقی از کار داشته باشند. باشکوه ترین حقیقت عشق و فداکاری است ، سخت مطالعه می کند ، برای کمال تلاش می کند و استعدادها را به طور فعال در توسعه شرکت سهیم می کند.8
استعدادهای فنی اولین نیروی محرکه توسعه شرکت هستند. در سال های اخیر ، گروه Goalong به 3 ارتقا یافته استrd استانداردهای تحویل و تمرکز بر آموزش استعدادهای فنی و حرفه ای ، انگیزه دادن به همه کارمندان برای انجام تلاش در تحقیق ، تمرین شجاعانه و نوآوری جسورانه ، و راهنمایی همه کارکنان برای آموزش در کار ، استعداد درخشان و اختصاص دادن به کار ، و ابتکار شرکت و کارمندان برای نوآوری و ایجاد تعالی را تحقق بخشید. 

9