همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>رسانه>اخبار شرکت

دهمین فروم مرکزی G10 Wine & Spirits Summit در چانگشا برگزار شد و Crown Whisky برنده این جایزه شد!

2023-05-24

در بعدازظهر 20 می، دهمین مجمع مرکزی اجلاس شراب و ارواح G10 در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی چانگشا برگزار شد. این رویداد به طور مشترک توسط شعبه شراب و ارواح انجمن شراب هونان، اتحادیه شراب هونان، انجمن شکر و شراب رنچوانگ و حلقه شراب ژونگنان برگزار شد و کارشناسان، دانشمندان، توزیع کنندگان و رهبران بار از حوزه شراب و ارواح را جذب کرد. موضوع این انجمن، "روندهای توسعه ویسکی در چین"، با هدف ترویج توسعه صنعت ویسکی در منطقه مرکزی است.

图片1_副本

در این انجمن، ژنگ یینگ پینگ، دبیر کل انجمن مشروب هونان، و لی هنگ یوان، رئیس کمیته سازماندهی انجمن مرکزی شراب و ارواح G50 به ترتیب به نمایندگی از صنعت و سازمان دهندگان صحبت کردند. آقای Sun Fangxun، متخصص معروف شراب و ویسکی چینی، و آقای Gao Kailang (Alan)، بنیانگذار Goalong Liquor به ترتیب تاریخچه و چشم انداز صنعت ویسکی را به اشتراک گذاشتند.

گائو در سخنرانی خود دیدگاه خود را برای آینده صنعت ویسکی به اشتراک گذاشت و حضار را به بررسی چگونگی دستیابی به نتایج و موفقیت در این صنعت راهنمایی کرد. این کارخانه تقطیر Goalong ویسکی تنها مالت همچنین برنده جایزه بهترین برند/توزیع کننده ویسکی در سال 2023 شد که تلاش های دیرینه گروه مشروبات الکلی Goalong و تعهد مستمر آنها به ارائه ارواح با کیفیت بالا را به رسمیت می شناسد.

پس از جلسه، آقای گائو از شرکت کنندگان دعوت کرد تا در مهمانی مزه ویسکی خصوصی "دوستان شراب، ضیافت خصوصی" که توسط ویسکی گوالانگ باشگاه برای جشن گرفتن افتخار. در این پذیرایی بی‌نظیر، شرکت‌کنندگان چهار مشروب با سن کوتاه تک مالت را از کارخانه تقطیر Goalong می‌چشند که هر کدام طعم و طعم منحصر به‌فرد خود را داشتند که مورد تحسین حاضرین قرار گرفت.

图片2_副本