همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

فعالیت مبادله به طور مشترک بین Goalong Liquor Group و اتحاد تاجران مشروبات الکلی در کلوپ شبانه هونان

2020-07-01

در 23 ژانویه 2021 ، فعالیت مبادله ای به طور مشترک توسط گروه Goalong Liquor Group و اتحاد بازرگانان مشروبات الکلی شبانه هونان برگزار شد که با موفقیت در شرکت مشروبات الکلی Liuyang Goalong ، Ltd.
در آن شب ، اتحاد بازرگانان مشروبات الکلی در باشگاه شبانه هونان گفتگوی خوبی با چند تن از رهبران گروه مشروبات الکلی Goalong از جمله رئیس جمهور آلن و معاون مدیر کل ، لئو پنگ داشت. جو گرم بود و دوستان قدیمی مشتاق و پر علاقه بودند.
43با هدف "دوستان قدیمی ، اجتماعات جدید" ، این فعالیت مبادله با هدف دوست شدن با شراب ، ایجاد یک بستر تبادل برای تجار مشروبات الکلی در شب برای تجربه ویسکی چینی ، طعم روحیه خوب و بحث در مورد توسعه صنعت با هم ، و همچنین یک بستر تعاملی برای درک نام تجاری ، محصولات ، سیستم عامل و توسعه آینده گروه مشروبات الکلی Goalong.
44گروه Goalong با ویسکی مالت خالص 5 ساله Goalong به اعضای اتحاد خدمت کرد. این ترکیبی از محصولات با کیفیت ، جذابیت و طعم خاص است. شیک ، بدیع ، نفیس و مجلل است. هسته اصلی "ویسکی چینی" است که مورد پسند بسیاری از همسالان قرار گرفته و مورد ستایش یکپارچه قرار گرفته است.
45علاوه بر این ، گروه مشروبات الکلی Goalong - "یک متخصص خدمات مشروبات الکلی یک مرحله ای" نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. گروه مشروبات الکلی Goalong خدمات یک مرحله ای برای نوشیدنی های شبانه ارائه می دهد و "خدمات یک مرحله ای برای نوشیدنی های شبانه ، سفارشی سازی ، سرویس ، فروش و آموزش" تحسین یکپارچه را به دست آورده است.
46این فعالیت با خنده بسیار موفقیت آمیز به پایان رسید و نتایج مطلوبی را به دست آورد. در آینده ، گروه Goalong Liquor به همکاری بیشتر با اتحاد بازرگانان مشروبات الکلی شبانه برای خدمت بهتر به مصرف کنندگان مشروبات الکلی و کمک به پیشرفت صنعت پایدار و پایدار مشروبات الکلی ادامه خواهد داد.