همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

بزرگترین مراسم عزیمت سفارش صادرات گروه مشروبات الکلی Goalong

2020-11-30

صبح 29 نوامبر ، 12 کانتینر و 200000 بطری ویسکی Goalong Liquor Whiskey از پارک صنعتی Liuyang Two Oriented حرکت کردند و به میزهای شراب مصرف کنندگان اروپایی و آمریکایی رفتند. این نه تنها بزرگترین سفارش صادراتی گروه Goalong Liquor Group تاکنون است ، بلکه همچنین بزرگترین سفارش صادرات در تاریخ ارواح بین المللی چین است.
33                                لیو وایپینگ ، رئیس انجمن صنایع مشروبات الکلی هونان

"Goalong Liquor یک اسب سیاه در مشروبات الکلی هونان است. بسیار سریع رشد می کند و آینده درخشانی دارد." لیو وایپینگ ، رئیس انجمن صنایع مشروبات الکلی هونان ، وی گفت که انتظار می رود Goalong Liquor به یک پرچم احیای مشروبات الکلی هونان تبدیل شود.
35این قابل درک است که لیویانگ Goalong مشروبات الکلی شرکت تقطیر ، آموزشی ویبولیتین چهارمین کارخانه سرمایه گذاری و تأسیس شده توسط Goalong گروه مشروبات الکلی است. مشاغل اصلی شامل تقطیر برای ویسکی و سایر مشروبات الکلی و مشروبات الکلی ، دم کردن آبجو ، صنایع دستی تهیه شراب برنج طبیعی ، آب آشامیدنی بسته بندی شده و نوشیدنی های کاربردی و سایر پروژه های تولید نوشیدنی است. تولید انواع مشروبات الکلی و الکلی مخلوط مشروبات الکلی ، محصولات ما در سراسر کشور و به کشورهای مختلف در سراسر جهان فروخته شده است ، صادرات ویسکی کاملا مطابق با استاندارد اروپا و آمریکا و همچنین الزامات ملی ایمنی مواد غذایی برای استانداردهای تحویل بین المللی و رکورد مقیاس صادرات رتبه بالایی را در چین حفظ می کند.
34                                                        آلن گائو ، رئیس گروه مشروبات الکلی Goalong

آلن گائو ، رئیس گروه Goalong Liquor Group ، گفت که ماموریت Goalong ایجاد خوشبختی و ایجاد مارک های جدید ملی ، ایجاد سبک زندگی جدید شاد و محصولات سالم برای مصرف کنندگان است و همچنین امیدوار است که از Goalong Liquor برای جایگزینی این مشروبات الکلی از خارج استفاده کند ، محصولات چینی را که همه دوست دارند به دنیا بیاورید و مترادف Made in China شوید. گوالونگ از سال 2014 به تجارت خارجی مشغول بوده و به مدت هفت سال متوالی نسبت بالایی از صادرات روحیات بین المللی چین را حفظ کرده است. این شرکت در صادرات ارواح چینی به یک رهبر تبدیل شده است و از طرف گروه علی بابا عناوین "تاجر جدید خارجی" و "پایگاه ساخت رویای تجارت الکترونیک فرامرزی" را به خود اختصاص داده است.

36