همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

مراسم برترین های مجتمع مرکز تولید آب میوه مشروبات الکلی Goalong

ژانویه 01 7070

حرکت ، مزایای داخلی همراه با عامل انسانی

پس از برنامه ریزی دقیق و طراحی ، تحت تلاش سخت گروه Goalong Liquor Group ، واحد ساخت و ساز و واحد نظارت برای بیش از 160 شبانه روز ، ساختار اصلی پروژه ساخت مجتمع پایه تولید دم مشروبات الکلی Liuyang Goalong ، که در دو نوع واقع شده است پارک صنعتی شهر گوگانگ ، شهر لیویانگ ، در تاریخ 23 سپتامبر 2019 با موفقیت به پایان رسید. آقای گائو Kailang - رئیس گروه مشروبات الکلی Goalong ، آقای ژانگ شونلیانگ - رئیس اجرایی ، آقای Li Mingwei - معاون رئیس و رئیس جمهور از شرکت فروش ، آقای کائو جینگبو ، آقای یانگ کی و دیگر مدیران گروه و کارمندان Goalong در این مراسم شرکت کردند.
89امروز صبح ، خورشید روشن و بی ابر بود. حدود ساعت 08:00 صبح ، با نزدیک شدن به ساعت فرخنده ، ساختمان پیچیده مجتمع مرکز تولید آب میوه مشروب Liuyang Goalong آرام است ، با پرچم ها و روبان های رنگارنگ در حال رقص و شکار در باد ، از همه میهمانان استقبال می کند. در ساعت 08:08 صبح ، زمان مناسب سنتی فرا رسید ، رهبران هیئت مدیره به همراه مدیران ارشد این گروه با بیل های طلایی ، برای تزریق بتن به بالای ساختمان جامع مجتمع مرکز تولید آب میوه مشروب Liuyang Goalong ، بیل های طلایی را در دست داشتند. با صدای جشن آتش بازی ، ساختمانی که تجسم خرد و عرق همه کارکنان گروه Goalong Liquor Group بود ، با موفقیت مهر و موم شد.
90متعاقباً ، آقای گائو كایلانگ ، رئیس هیئت مدیره ، از هیئت مدیره و برخی از كارمندان دعوت كرد تا بخور بخورند و برای ساخت پروژه بعدی برای موفقیت بخواهند. در عین حال ، آرزو می کنم گروه Goalong Liquor به طور پیوسته در توسعه آینده صعود کرده و به سطح بالاتری برسد.
91Liuyang Goalong Brewing Co. ، Ltd. اولین و بزرگترین پایگاه تهیه ویسکی مالت در چین است. به منظور یافتن مکانی عالی که بتواند لطف طبیعی را در فرآیند تولید ویسکی کاملاً پذیرا باشد ، مشروبات الکلی Goalong در کوه ها و رودخانه های بندر باستانی لیویانگ دیدار می کند. کیفیت آب در اینجا برتر است و برای ساخت مشروبات با کیفیت بالا بسیار مناسب است. جنگل های سرسبز مملو از مزایای طبیعت است که طعم و عطر ویسکی Goalong را نیز غنی می کند.
92از سال 2017 ، این پروژه در پارک صنعتی دو نوع لیویانگ واقع شده است. ساخت و ساز در سال 2018 آغاز شد و ساختارهای اصلی ساختمانهای چهارم در مرحله اول پروژه اساساً تکمیل شده است.

ساختمان اول در آینده یک ساختمان اداری جامع خواهد بود. سالن نمایشگاه محصولات ما ، مرکز پذیرش گردشگران ، دانشگاه ویسکی ، مرکز تحقیق و توسعه و تجربه تولید ویسکی وجود خواهد داشت. کل ساختمان اول شامل هفت طبقه و مساحت کل ساختمان بیش از 1 متر مربع است. ساخت آن در سال 1 آغاز می شود.

ساختمان دوم 2،9,860 متر مربع است که یک سازه فلزی چهار طبقه است. عملکرد اصلی پر کردن و بطری کردن محصول برای مشروبات الکلی بین المللی ، شراب میوه ای ، نوشابه و همچنین آب آشامیدنی است.

ساختمان سوم یک کارگاه تقطیر ویسکی مجهز به پنج مجموعه دستگاه تقطیر مالت 3 تنی است که 5 کارخانه تقطیر برتر جهان در هنگام بهره برداری خواهد بود. همچنین مجهز به مجموعه ای از 50 تن تقطیر مداوم خواهد بود که به طور مداوم ودکا و سایر محصولات مشروبات الکلی با کیفیت بالا تولید می کند.

ساختمان چهارم ، کارگاه آبجو و صنایع دستی و انبار مواد بسته بندی است که عمدتا برای تهیه آبجو تازه ساخته شده است. پس از اتمام ، ظرفیت تولید روزانه بیش از 4 تن خواهد بود که بزرگترین کارگاه تولید آبجو در اطراف شهر چانگشا نیز خواهد بود.

ساختمان پنجم یک اتاق ذخیره بشکه بلوط خواهد بود. مساحت این کارگاه 5 متر مربع با ظرفیت حدود 1,400 بشکه تا 14,000 بشکه است. این تولید مشروبات الکلی سالانه پایه ماست. در مرحله دوم پروژه ، ما 20,000 اتاق ذخیره سازی بشکه بلوط دیگر خواهیم ساخت. ظرفیت ذخیره سازی هر ساختمان نزدیک به 10 هزار بشکه خواهد بود و کل ظرفیت ذخیره سازی ما در آینده به 20,000 هزار بشکه خواهد رسید.
93ده سال پیش ، آلن ، بنیانگذار گروه ، سومین تجارت خود را با 1,000 RMB آغاز کرد.
تاکنون ، او دارای سه کارخانه پر کردن ، پنج شرکت مولکولی ، دو شرکت فراساحل و بسیاری از دفاتر داخلی در سطح ملی است.
94گذشته پر از پیچ و خم و دردسر است ، با این حال ، هیچ یک از ما Goalong Dream را رها نمی کنیم. ما به آرزوها و اهداف خود پایبند هستیم ، می فهمیم که همه می دانیم این یک مبارزه سخت بوده است ، اما Goalong یک خانواده است. حرکت ، مزایای داخلی همراه با عامل انسانی ، و اکنون زمان آن رسیده است که روابطی را که ما را به هم پیوند می دهد بازیابی کنیم و در اطراف ایده آل هایی که به اشتراک می گذاریم ، ارزش هایی که گرامی می داریم و شرکتی که دوست داریم جمع شویم.
Goalong Liquor ، مشهور در سراسر جهان.