همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

عملکرد آزمایشی فاز I و تولید در کمیسیون تقطیر Goalong

2020-10-07

25

در 28 سپتامبر سال 2020 ، ستاره جدید در زمینه ارواح بین المللی در حال افزایش است. پایه مشروبات الکلی Liuyang Goalong گروه Goalong با موفقیت به بهره برداری رسیده است. با تلاش 530 شبانه روز ، ما سخت ترین سال 2020 را پشت سر گذاشتیم.
261. کیفیت اول ، بهبود مستمر کیفیت ، ایجاد نام تجاری با نبوغ ؛
این شرکت همچنان به بهبود و نوآوری در فناوری ارواح اهمیت می دهد و تولید ، آموزش و تحقیق را با توسعه تخصص مشروبات الکلی در دانشگاه ها ترکیب می کند. ما به ترویج معرفی استعدادها و تشدید تلاش ها برای پرورش استعدادهای ارشد ادامه خواهیم داد.
272. سرعت بخشیدن به ساخت اطلاعات و تقویت کاربرد داده های بزرگ.
اطلاعات به ویژه در عصر اینترنت داده های کلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در سال 2020 ، این شرکت در ساخت اطلاعات موفقیت های چشمگیری کسب کرده و نتایج اولیه را کسب کرده است. در آینده ، این شرکت بر جمع آوری ، پردازش و استفاده از داده های بزرگ صنعتی تأکید خواهد کرد ، به طور موثر رفتار مشتری را با استفاده از داده های مبتنی بر اطلاعات تجزیه و تحلیل می کند و استراتژی چینش محصول و استراتژی بازار را برای خدمت بهتر به بازاریابی و مصرف کنندگان تدوین می کند.
28کارتینگ مارک و محصول و تغییر مکان دقیق ؛
این شرکت از سال 1 استراتژی محصول "سری 3 + 2018" را در طرح کلی بازاریابی مشروبات الکلی پیاده سازی کرده است: "1" براساس تجزیه و تحلیل مشروبات الکلی مشتریان است. این شرکت بر اساس محصولات کلاسیک ویسکی تک مالت Bosolac و Goalong ، مجموعه نوشیدنی های "لیکور رز تیره" ، "لیکور گیاه Saiga Antelope" ، "شراب گازدار سنجاقک سبز" و سایر سری نوشیدنی های کاربردی را گسترش داده و تلاش می کند تا سری کلاسیک را تولید کند موقعیت گروه Goalong را به عنوان یک واحد بزرگ کلاسیک تصفیه و تقویت می کند. "3" به سه بعد گسترش محصول اصلی محصول گروه Goalong اشاره دارد: ویسکی تک مالت Goalong برای گروه های سطح بالا ؛ لیکور گل رز تیره و شراب گازدار Green Dragonfly برای مصرف کنندگان جوان و شیک پوش ؛ نوشیدنی های کاربردی و نوشیدنی های چای با براندی خوب مخلوط شده است. از طریق بهینه سازی محصول و کارتینگ مجدد نام تجاری ، با دقت بیشتری به مشتریان و مصرف کنندگان خدمت خواهیم کرد.
294. ساخت تیم بنیاد و ساخت ترمینال اصلی.
ساخت ترمینال ریشه یک شرکت و پایه و اساس بقا و توسعه آن است. توفیقی که ما کسب کرده ایم نیز ناشی از انجام یک کار بزرگ در کارهای اساسی ترمینال است. بنابراین ، ما در سال تم بر "موضوع اصلی بودن با نبوغ" تمرکز خواهیم کرد. در سال 2020 ، ما همچنان بر ساخت بارهای اصلی شبانه ، ارتباط چند کاناله و افزایش سرمایه گذاری در استعدادها تمرکز خواهیم کرد. گروه Goalong شگفتی های بسیاری را به همراه خواهد داشت.
30به مصرف کننده نزدیکتر باشید.
گروه Goalong با در نظر گرفتن مصرف كنندگان به عنوان مركز ، در تلاش است تا كلمات خود را عمل كند.
در طول ساخت کارخانه شماره 4 Goalong ، به منظور اینکه مصرف کنندگان بیشتر احساس مشارکت ، مراسم و تجربه داشته باشند ، رئیس هیئت مدیره کارخانه تقطیر را به عنوان یک جاذبه فرهنگی و گردشگری ساخت و همچنین موزه مشروبات الکلی Goalong را توسعه داد. از طریق برخی مناطق فرهنگی مرزی که کاملاً با تنظیم برند خود سازگار است ، ارتباط عمیقی بین مصرف کنندگان و Goalong برقرار کرد.
در زمینه به روزرسانی مصرف ، خدمات خوب ایجاد تعجب غیر منتظره برای مشتریان است! رئیس آلن گائو دیدگاه جدیدی را مطرح کرد: "کسی که به مشتری نزدیک است بیشترین حق را دارد". از دیدگاه خاص ، هرچه ارزش ارائه شده برای مصرف کننده بیشتر باشد ، هرچه او با مصرف کننده نزدیکتر باشد ، حق صحبت بیشتری دارد.

جهت Goalong کجاست؟
در مواجهه با تغییر اقتصادی ملی که به واسطه شرایط اپیدمی به وجود آمده است ، بسیاری از بنگاه ها هم با فرصت و هم با چالش روبرو شده اند.
در سال 2020 ، رئیس آلن گائو استراتژی "تجربه غوطه وری" را ارائه داد. Goalong از مشروب فروشی تا موزه Goalong ، از نهاد آفلاین تا مرکز آنلاین ، از توانمندی بازاریابی جدید تا نیروی خودران مصرف کننده ، همیشه اصرار دارد که در زمان های مختلف و به روش های مختلف با مصرف کنندگان بماند و سبک غوطه وری را خلاصه می کند سه ویژگی تجربه : تجربه مشتق ، تجربه سه سطحی: "تجربه عمیق ، شناخت قوی ، ارتباطات بالا" سیستم بازاریابی C-end را از طریق C-end بزرگ ، C-end بزرگ را از طریق C-end تحت تأثیر قرار می دهد ، و C-terminal و big-c را ادغام می کند -پایانه.
31به دلیل رویاهای مشترک ما ، Goalong می تواند مهم باشد در دریای آرام یا در دریاهای مواج.
زیرا ما کاملاً اعتقاد داریم که معجزه خواهیم کرد. راه ادامه جنگ اکنون ، برای دستیابی به اهدافی که برای آن ایستاده ایم این است که انرژی ، اشتیاق ، قدرت خود را بگیریم و تمام تلاش خود را بکنیم تا Goalong در سراسر جهان مشهور شود.

8