همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

پایان کامل مرحله سوم "دوره بین المللی طعم مشروب" گروه Goalong را به گرمی جشن بگیرید.

2021-11-10

در 8 نوامبر 2021، گروه Goalong یک دوره دو روزه بین المللی طعم مشروب را در Liuyang Goalong آغاز کرد. پایه تقطیر ویسکی به عنوان مسئول کل آموزش، آقای گائو کایلانگ، مدیرعامل گروه گوالنگ، اهمیت زیادی به این آموزش داد و از آبجوساز ارشد ملی و تیم ملی چشندگان شراب درجه دو دعوت کرد تا کارکنان برجسته گروه گولونگ را آموزش دهند. بر مشروب آموزش تئوری و عملی مزه کورکورانه. در این آموزش، گروه گوالنگ بیش از 80 برند معروف جهانی ویسکی، براندی، ودکا، جین و رام را با دقت آماده کرده است. در همان زمان، Goalong Group همچنین ویسکی داغ خارجی Goalong تک مالت و ویسکی جدید ساخته شده توسط گروه در سال 2021.

ویسکی معروف

ویسکی گوالانگطعم ویسکی

         در طول دوره، فضای یادگیری قوی وجود داشت، و در حالی که اساتید به طور جدی تدریس می کردند، ما دانشجویان نیز پاسخ مثبت دادند و بحث در محل پر جنب و جوش بود. از طریق دو روز و دو شب مطالعه منظم و تمرین کورکورانه چشایی، دانش آموزان درک عمیق تری از ارواح بین المللی و همچنین درک خاصی از طعم و ویژگی های ارواح در کشورها و بازارهای مختلف پیدا می کنند. در راستای نگرش آموزش دقیق و مطالعه جدی، گروه Goalong نیز پس از آموزش، آزمون دانش نظری ارواح و آزمون دانش را برای انتخاب 20 نوع نوشیدنی نابینا انجام داد.

ارواح ویسکی

ویسکی

         از این میان 3 دانش آموز در آزمون به نتایج عالی دست یافتند و گواهینامه چشندگان ارشد مشروب مورد تایید گروه گوالنگ و 11 دانش آموز گواهینامه چشندگان مشروب متوسط ​​را کسب کردند. پس از پایان آموزش، آقای گائو کایلانگ شخصاً تمامی شرکت کنندگان را هدایت کرد تا از کل تجهیزات تقطیر ویسکی گروه گوالنگ بازدید کنند و در مورد فرآیند ویسکی تک مالت به طور مفصل توضیح دهند.

نوشیدنی الکلی        این ترکیب تئوری و عمل ویسکی را عمیق تر می کند. اجازه دهید دانش آموزان درک شهودی تری از تقطیر و تولید ویسکی چینی داشته باشند. مشروب گوالونگ، پیشرو کارخانه تقطیر ویسکی تک مالت چینی، ما معتقدیم که ویسکی چینی مطمئناً در 10 سال آینده به جهان خواهد رفت و از شهرت جهانی برخوردار خواهد شد. سال ها!

海报1