همه دسته بندی ها
ساید بای ساید

صفحه اصلی>درباره ما>پروفایل گروه

مقدمه: گروه

کسب و کار اصلی Goalong مشروب (گروه) تولید و فروش بین المللی است ارواح (مانند نوشیدنی الکلیبراندی، ودکا، جین، رام) و همچنین واردات و صادرات کالا و فناوری.

مارک Goalong Liquor در سال 2011 برای ساخت اولین مارک بین المللی مشروبات الکلی چین و به دنبال آن تاسیس شرکت Goalong Liquor Group UK پیشنهاد شد و شروع به ثبت علامت تجاری "Goalong" کرد. علامت تجاری انگلیسی "GOALONG" هم آوا "Gaolang" است. اهمیت آن این است که به طور مداوم پرخاشگرانه و با شجاعت جلو بروید ، که این نیز روحیه کارآفرینی Goalong Spirit است.

داشتن تقریباً 100 کارمند (2018) ، 50 نفر با مدرک لیسانس یا بالاتر ، 3 نفر با مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر و 8 نفر دارای گواهینامه های فنی و حرفه ای.

Goalong Liquor در تمام این سال ها در صادرات روحیات داخلی پیشرو بوده است.

در حال حاضر ، پنج شرکت مولکولی وجود دارد که دو شرکت دریایی مستقیماً تحت صلاحیت کشورهای خارجی هستند و مستقیماً به گروه مشروبات الکلی Goalong وابسته هستند.


گروه مشروبات الکلی Goalong

Bingo Bosolac International Liquor Sarl.
شرکت Goalong Liquor Group Co. Ltd.
Hunan Goalong Liquor Co.، Ltd.
Changsha Goalong Liquor. ، Ltd.
Changsha Bingo Liquor Co.، Ltd.
شنژن Goalong مشروبات الکلی شرکت آموزشی ویبولیتین
شرکت تقطیر مشروبات الکلی Liuyang Goalong، Ltd.

کارخانه تقطیر Goalong

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co. Ltd. یک تولید کننده بین المللی مشروبات الکلی یک مرحله ای در چین است که توسط گروه Goalong UK در سال 2018 سرمایه گذاری شده است و عمدتا ویسکی ، براندی ، ودکا ، جین ، لیکور و سایر مشروبات الکلی را تولید و صادر می کند. واقع در پارک صنعتی دو جهته شهر لیویانگ ، اولین دستگاه تقطیر ویسکی تک مالت در مقیاس بزرگ چین و همچنین چهارمین دستگاه تقطیر سرمایه گذاری شده توسط گروه Goalong با پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات و سیستم مدیریت سطح بالا ، به نمایندگی از گروه چهارمین سطح تحویل بین المللی ، عمدتا در ساخت ویسکی چینی و خدمات مشروبات الکلی خصوصی با لیبل برای مشتریان از داخل و خارج از کشور تمرکز دارد.

                       

کارخانه تقطیر ویسکی در منطقه کوه Liuyang واقع شده است که به دلیل کیفیت آب و محیط دلپذیر برای تقطیر ویسکی بسیار مناسب است. آب با کیفیت خوب با شاخص سرعت الکترولیتی پایین و هیچ نمکی محلول که باعث خالص و تمیز کردن ، نرم و ملایم بودن مشروبات الکلی شود ، در هنگام لذت بردن از آنها به بدن آسیب نمی رساند.

                       

گروه Goalong اولین گروه تولید و توسعه ویسکی تک مالت در چین است. در حال حاضر ، سطح تحقیق و توسعه و تولید آن در چین پیشتاز است. این شرکت از سال 1 بازار اصلی و صادرات را به عنوان حالت اصلی تجارت خود شکل داده است و 2009 سال متوالی پیشرو در فروش است. 7 حادثه امنیتی ، 0٪ خدمات پس از فروش. ما گواهینامه های FDA و ISO و QS و HACCP را گذرانده و محصولات خود را به بیش از 100 کشور صادر کرده و شهرت خوبی کسب کرده ایم ، مانند روسیه ، آمریکا ، آلمان ، فیلیپین ، پاناما ، مکزیک ، سورینام ، استرالیا ، نیوزیلند و غیره.

                       

همه محصولات ما را می توان با بارکد انگلیس یا فرانسه ، با مواد اولیه و بسته بندی با کیفیت بالا چاپ کرد. کیفیت روح است و مشتری همیشه در درجه اول قرار دارد ، ما عمدتا بر اساس تجارت طولانی مدت و دوستانه به عنوان یک رابطه برنده با مشتری است. ما تجربه غنی نمایشگاه ها را داریم و شهرت جهانی خوبی را کسب کرده ایم.

                       

برند Goalong توسط آقای آلن در لندن تاسیس شده است و مخفف کلمه "برو جلو" است و آرم آن نمادی از فرهنگ Goalong است ، برای داشتن رویاها وفادار و شجاع باشید ، برای رویاها بجنگید و Goalong کنید! ما در حال حاضر چهار مارک تجاری داریم ، ویسکی "Goalong" ، برندی "Bosolac" ، ودکا "مبهم" و جین "MonaFrcc". Goalong همچنین اولین مارک ویسکی مالت چینی در چین است.

                       

Goalong یک مارک مشهور مشروبات الکلی است ، هنگام ایجاد نام تجاری ، ماموریت بزرگی داده شد. سالها گذشته است ، شعار Goalong هرگز تغییر نکرده است. به طور مداوم برای کسب ستایش و شناخت در بازار ارواح در جهان ، که تعریق و تلاش را معنادارتر می کند.

                       

ما ، Goalong برای رویاها!

فرهنگ شرکت

ساختار شرکت