همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

5 هک ویسکی با قدرت چلی - اسرار تامین کنندگان

2022-06-27

چه آن را به استحکام بشکه یا حفظ بشکه خطاب کنید، این ویسکی است که، همانطور که می گویند، سینه شما را گزگز می کند. و تعداد بیشتری از اینها در بازار وجود دارد. ویسکی استحکام چلیکی از یک بشکه بطری می شود، کاملاً بدون تقلب است (به این معنی که با آب رقیق نمی شود) و معمولاً بین 60 تا 65 درصد ABV است.

 

Want to know why you should try this potent beast? Hint: It's not so you can prove how strong you are. For some, it's the lure of tasting undiluted whisky, and so in its very pure form. For others, it's because you can control the dilution yourself. Or perhaps you appreciate the higher ABV in certain cocktails where the drink is naturally watered down. Whatever your reason, or even simple curiosity, these seven cask strength whiskies are worth a try.

 

1. اسکاچ تک مالت Aberlour A'bunadh (110 دلار)

 ویسکی عمده فروشی

A'bunadh، که در زبان گالیکی به معنای "اصلی" است، بر روش های سنتی در فرآیند تقطیر تمرکز می کند، همان روشی که بنیانگذار جیمز فلمینگ در ساخت آن داشت. ویسکی فیلتر نشده است و در چلیک های شری Oloroso بالغ می شود. (نسخه Redbreast از Lustau از همان سبک چلیک شری استفاده می کند.) استحکام ممکن است بسته به دسته آن کمی متفاوت باشد، اما همه بطری ها طعم پررنگ و پیچیده یکسانی دارند. رایحه شری با نت هایی از ادویه های پخت و پوست پرتقال روی بینی همراه است. شری و پرتقال بیشتری در کام ظاهر می شود که با میوه های خشک و شکلات تکمیل می شود.

 

2. بوسه فرشته" بشکه ای کنتاکی استریت بوربن، در بشکه های بندری (225 دلار)

 توزیع کننده ویسکی

هر بار که Angel's Envy تکرار جدیدی از شراب بشکه ای خود را اعلام می کند، بدون در نظر گرفتن قیمت، تقریباً بلافاصله فروخته می شود. کمتر از 8,000 بطری عرضه شد، اما اگر بتوانید آن را به دست آورید، باز هم ارزش امتحان کردن را دارد. این شراب تا شش سال کهنه می شود، سپس به مدت سه تا شش ماه در بشکه های بندری قرمز یاقوتی ساخته شده از بلوط فرانسوی کهنه می شود. با 124.6 ABV، این بوربن دارای رایحه های پیچیده ای از انواع توت ها و ادویه ها با رایحه هایی از کارامل، تافی و انجیر خشک است.

 

3. ویسکی Clyde May's Cask Strength Conecuh Ridge Alabama Style Whisky (100 دلار)

ویسکی ساز 

ویسکی کلاید می به لطف سیب های خشک شده در فر که می با روح به بشکه ها اضافه می کند، به سبک آلابامایی لقب گرفته است. عبارت Cask Strength نسبت به مقاومت معمولی در بطری 117 برابر استحکام 92 وزن دارد. همچنین به مدت هشت سال کهنه می شود و ویسکی با طعم سیب، فلفل و بلوط تولید می کند. تنها 3,000 بطری تولید شد.

 

4. چهار رز تک بشکه کنتاکی استریت بوربون (50 دلار)

 BULK liquor

بسته به نوع بطری، Four Roses از یکی از دو نوع مخمر (75-20-5 و 60-35-5، ذرت / چاودار / جو مالت دار) و یکی از پنج گونه مخمر اختصاصی استفاده می کند. مخمر مورد استفاده در بشکه تک، طعم کارامل و وانیل به اضافه 60 درصد حجم مالت ذرت را تولید می کند. نتیجه یک بینی گلدار و تند، همراه با طعم های ملایمی است که حاوی هسته و همچنین شربت افرا و کاکائو است. نقطه قیمتی این محصول را به یک بطری سرقت تبدیل می کند.

 

5. Jack Daniel's Single Barrel Proof Tennessee Whiskey (67 دلار)

 liquor wholesaler

این ویسکی قدرتمند مانند ویسکی گل سرسبد جک دانیل قدیمی شماره 7 ساخته شده است و بین 125 تا 140 درجه بطری می شود. در اینجا از همان آب چشمه غار استفاده می‌شود و همچنین از مخمر و فرآیند ملایم شدن ذغال چوب در بطری‌سازی استاندارد استفاده می‌شود. در فرآیند دوم، روح در بشکه های بلوط سفید آمریکایی ذغالی شده قرار می گیرد و در سطوح بالایی خانه بشکه کهنه می شود. ویژگی بشکه ها تحت تأثیر تغییر آب و هوا و تأثیر آن بر چوب است و با طعم سنتی وانیل و بلوط که JD شناخته می شود، ترکیب می شود و آن را تشدید می کند.


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ویسکی تک مالت، می توانید روی کلمات پررنگ کلیک کنید.

 

تدوینگر: روبیک ال.