همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>رسانه>اخبار صنعت

یک روز ولنتاین برای ویسکی

2023-02-13

روز ولنتاین - این تعطیلات پر از عشق همیشه باعث می شود مردم احساس شادی و نشاط کنند. رابطه بین عاشقان صد تا بیش از هزار خار است، همه دقیقاً مانند نوساز و بشکه های بلوط به طور کلی، دستاوردهای متقابل، مکمل یکدیگر هستند.

در واکنش پیری بین بشکه های نیو میک و بلوط، سه فرآیند وجود دارد: حذف، توانمندسازی و تعامل. در فرآیند حذف، برخی از مواد فرار پس از بلوغ ناپدید می شوند. در فرآیند انتقال، بشکه و تماس New Make به تدریج مولکول های معطر آزاد می کنند، به طوری که New Make همچنان به اضافه کردن رنگ و شخصیت ادامه می دهد. در فرآیند تعامل، محیط ذخیره سازی و تعامل انتقال، به طوری که ترکیبات مایع به واکنش اکسیداسیون ادامه می دهند، به طوری که هر بشکه دارای شخصیت متمایز ویسکی است. (نظریه فوق از "ویسکیولوژی" است)

ساخت جدید تقطیر شده از تقطیر گوالانگ شفاف و مالت دار با طعم شیرین است. تقطیر در دمای بالا با روغن حرارتی به آن رایحه کمی زغالی می دهد، مانند یک خانم با شخصیتی محدود اما متمایز. او چه نوع جرقه هایی با انواع بشکه های بلوط خواهد داشت؟


تپنده قلب، پرشور و ماندگار

وقتی یک بشکه Chardonnay را ملاقات می کنید، نمی توانید تنها با یک نگاه از آن دور شوید. Chardonnay همه کاره، ترش و رایگان، می تواند در هر کجا که باشد ریشه دوانده است. The New Make با سخاوت و تحمل خود، دارای رایحه ای از میوه های استوایی است، با طعم طالبی شیرین و آناناس نارس مخلوط با مقداری ترشی انگور. با گذشت زمان کهنه شدن، حس تانیک بشکه های Chardonnay را با طعم های غنی و لایه ای و تازگی کمی اسیدی کاهش می دهد.


شیرین، ملایم و آرام بخش

نیو میک بشکه شری را در آغوش می‌گیرد، احتمالاً به دلیل لطافت و ناز بودن آن. از میوه‌های خشک، میوه‌های شیرین، زردآلو خشک و نت‌های گلی. کام صاف و روان است، با رایحه ملایم میوه های خشک ابتدا بر دهان غالب می شود و نت های گلی و عسلی را به پایان می رساند. شیرینی مالت با طعم‌های میوه‌ای تنومند و ظاهری طولانی و ماندگار همراه است. با افزایش سن، تانن ها به طور نامحسوس تلخ می شوند و شراب نرم و متراکم می شود.


رمانتیسم، عشق عمیق و سخاوتمندانه

بشکه های انحصاری کنیاک همیشه چیزی زیبا، جدید و گرانبها را نشان می دهد.

بشکه براندی کیفیتی شیک همراه با حسی عجیب و غریب به آن متصاعد می شود. تحت تأثیر این تأثیر، رنگ شراب قهوه ای می شود و در زیر رایحه های گل و مالت، رایحه های زیبای انگور سفید سین کیانگ با رایحه ای از بادام در بالای آن دیده می شود. . با پیر شدن شراب، تانن ها محو می شوند و بدن صاف با گل های زیبا و میوه ای به دهان می ریزد.

图片


کوه ها، رودخانه ها، جنگل ها و آب

چلیک شرقی با شخصیت شرقی خود در میان ازدحام بشکه ها خودنمایی می کند، گویی که مجبور نبود دهانش را باز کند، اما آنجا جذابیت شدیدی داشت.

شدت روح جدید در زیر مالیدن او ملایم و آرام می شود و شیرینی ذاتی طعم با لطافت و ترکیب ذن مانند او همراه است. رایحه تند و میوه ای شرقی متمایز از ویسکی میزونارا چلیک همراه با کمی چوب صندل، خرما و پودینگ کارامل است. در دهان می توانید شیرینی چوب را با کمی ادویه، ادویه، آجیل، هلو و سایر میوه های گرمسیری غنی و صاف احساس کنید.

图片

مهم نیست که چه نوع بشکه های بلوط و نیو مایک، آنها به زمان نیاز دارند تا بنشینند و یکدیگر را در آغوش بگیرند. در Goalong، هر سبک از ویسکی با عشق تقطیر و قدرت رویا ساخته شده است. خورشید طلوع می کند و ستارگان طلوع می کنند، جزر و مد نیز با آن طلوع و فرو می ریزد.

ویسکی با طیف گسترده ای از سبک ها برای هر سلیقه ای به یک روح بین المللی تبدیل شده است که به دنبال آن بوده و مورد علاقه نسل جدید است.

اما در Goalong، ما می‌خواهیم که هر بطری ویسکی هنگام چشیدن پر از داستان باشد، نه تنها برای دوستداران ویسکی غذا برای دهان فراهم می‌کند، بلکه غذای معنوی نیز ایجاد می‌کند. وقتی لیوان خود را بالا می برید، ذهن شما همچنین می تواند نقشه کوه ها، دریاچه ها، مزارع گندم و قلب افرادی که ویسکی را می سازند، همراه با عزیزانتان را به یک زندگی جدید ترسیم کند.

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، بیایید عشق شما را نیز احساس کنیم!

عکس خود و عزیزتان را به پشت صحنه بفرستید و ما به صورت تصادفی دو نفر را برای دریافت یک بطری اشتراک گذاری 50ML انتخاب می کنیم.

ممنون از همراهی شما