همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

قدر ویسکی را بدانید

2022-03-16

    حتی ویسکی هم نمی تواند چیزها را درمان کند، در حال حاضر ناامید کننده است. برای کسانی که تازه شروع به نوشیدن ویسکی کرده اند، روش نوشیدن ویسکی بسیار مهم است! بنابراین، چگونه بهترین نوشیدنی ویسکی را بنوشیم؟ بیا یک نگاهی بیندازیم!

نوشیدنی های مشتق شده از ویسکی

چه زمانی باید در طول ویسکی طعم آب اضافه کنیم؟

    پس از تجربه ویسکی خالص با دهان و بینی، می توانید چند قطره آب به لیوان اضافه کنید و ویسکی را با بو و دهان میل کنید. برخی از بوها به سختی قابل تشخیص یا بسیار اندک است. برای اضافه کردن آب و تکرار مراحل ویسکی با طعم مناسب چندین بار برای یافتن کامل ترین و غنی ترین عطر. مراقب باشید آب زیاد اضافه نکنید، در غیر این صورت طعم ویسکی نخواهد داشت.

در طول طعم ویسکی آب اضافه کنید

    اگر قادر به تشخیص هیچ عطری نیستید، بهتر است نفس بکشید یا آب یخ بنوشید و دوباره شروع به چشیدن کنید.

آب اضافه کن

طعم ویسکی را بچشید

    یک جرعه کوچک برای این ویسکی بنوشید و اجازه دهید مایع روی زبان شما جاری شود. می توانید سعی کنید در حین انجام این کار صحبت کنید. زبان در این زمان نقش بسیار مهمی ایفا می کند زیرا قسمت های مختلف زبان احساسات متفاوتی نسبت به ویسکی دارند.

طعم ویسکی را بچشید

بوی بعد از بینی

    هنگامی که ویسکی در دهان شما در گلوی شما جاری می شود، که می تواند "بوی بعد از بینی" ایجاد کند، به این معنی است که عطر از پشت دهان وارد بینی شما می شود. وقتی ویسکی را قورت می دهیم، فنجان ویسکی را جلوی بینی خود می گذاریم، متوجه تفاوت جزئی عطر ویسکی با قبل می شویم. شگفت انگیز نیست؟ به هر حال، فراموش نکنید که قبل از اینکه طعم ویسکی دیگری را بچشید، مقداری آب بنوشید تا طعم آن از بین برود.

بوی ویسکی

نقش غدد بزاقی

    وقتی یک ویسکی را بو می کنید یا اولین جرعه ویسکی خود را می نوشید، ناخودآگاه بزاق تولید می کنید. که طبیعی است و طعم ویسکی شما را بهتر می کند. زیرا وقتی الکل با بزاق مخلوط می شود، مایع به شکر تبدیل می شود که می تواند طعم ویسکی را گردتر و صاف تر کند.

یک ویسکی را بو کن

آیا باید هنگام چشیدن ویسکی آن را تف کنیم؟

    افراد مختلف این کار را به گونه‌ای متفاوت انجام می‌دهند، یکی می‌گوید تا زمانی که ویسکی در گلوی شما نباشد، نمی‌توانید طعم کامل آن را بچشید. دیگران دقیقا برعکس هستند. بنابراین کاری که می توانید انجام دهید این است که می خواهید انجام دهید. اگر تصمیم گرفتید روح را ببلعید، لطفاً یکباره مزه مزه نکنید، مبادا قبل از اینکه به پایان چشیدن غذا برسید، از بین برید.

طعم ویسکی