همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

الکل های مختلف تأثیرات متفاوتی بر روحیه شما دارند

2019-04-12

این بزرگترین مطالعه ای است که تاکنون نحوه واکنش مردم به الکل را خلق و خوی مستند کرده است. محققان از داده های تقریباً 30,000،XNUMX نفری که به نظرسنجی جهانی دارو ، یک نظرسنجی بین المللی سالانه درباره مواد مخدر و الکل در سراسر جهان ، پاسخ دادند ، استفاده کردند. آنها تفاوت قابل توجهی بین انواع مختلف نوشیدنی ها پیدا کردند.
69 (1)روحیه قوی (مانند ودکا ، جین یا ویسکی) باعث می شود افراد احساس انرژی (58٪ از مردم) ، اعتماد به نفس (59٪) و سکسی (42٪) کنند. اما آنها همچنین تأثیر منفی داشتند و تمایل به بروز پرخاشگری در برخی افراد داشتند. احساسات منفی مانند پرخاشگری (30٪) ، بی قراری (28٪) و گریه (22٪) دلیل قابل توجهی برای نگرانی است. در همین حال ، فقط 2.5٪ از افرادی که شراب قرمز مصرف می کنند احساس پرخاشگری بیشتری دارند.

شراب قرمز در 17٪ موارد مردم را ناراحت می کند ، اما به طور قابل توجهی ، 53٪ از افراد شرابخوار اظهار داشتند که باعث آرامش بیشتر آنها می شود. کسری مشابه از مردم (تقریباً 50٪) این احساسات را برای آبجو گزارش کردند. همانطور که مشخص شد ، نوشیدن یک آبجو یا یک لیوان شراب به شما احساس آرامش بیشتری می دهد.

دقیقاً مشخص نیست که چرا این اتفاقات می افتد. این ممکن است به دلیل ماهیت نوشیدنی باشد ، مانند مواد مختلف ، مقدار الکل و مقدار مصرف شده. با این حال ، ممکن است به دلیل جنبه های فرهنگی نیز باشد. اساساً ممکن است محیطی که مردم در آن شراب قرمز می نوشند آرامش بیشتری داشته باشد ، در حالی که ممکن است روحیه فعال تر باشد.
69 (2)"احساسات مثبت ممکن است تا حدی به ارتقا of تجارب مثبت توسط تبلیغات و رسانه ها مربوط شود. احساسات تجربه شده همچنین می تواند مربوط به زمان نوشیدن الکل ، میزان الکل در هر نوع نوشیدنی و ترکیبات مختلف موجود در نوشیدنی های مختلف باشد. درک احساسات مرتبط با مصرف الکل برای رفع سو mis مصرف الکل ضروری است. "

پروفسور مارک بلیس ، مدیر سیاست ، تحقیقات و توسعه بین المللی بهداشت عمومی ولز ، می گوید ما باید توجه بیشتری به ارواح ، که با سابقه غنی خشونت همراه است ، داشته باشیم.

"ارواح اغلب با سرعت بیشتری مصرف می شوند و غلظت الکل در آنها بسیار بالاتر است. این می تواند منجر به اثر تحریک سریعتر با افزایش سطح الکل در خون شود. همچنین ممکن است در موارد مختلف اجتماعی مصرف شوند بنابراین افراد ممکن است عمدا آنها را بنوشند تا اثر مست را به سرعت احساس کنند در حالی که سایر نوشیدنی ها به احتمال زیاد به آرامی یا همراه با غذا مصرف می شوند. همانطور که افراد از افزایش سطح الکل به این ضربه ضربه می زنند ، همین افزایش باعث کاهش توانایی مغز در سرکوب احساسات تکانشی یا در نظر گرفتن عواقب تأثیر بر روی آنها می شود. "

این مطالعه در مجله پزشکی انگلیس منتشر شده است.
69 (3)منابع از : zmescience.com