همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

فروش مستقیم مصرف کننده

2022-07-01

قوانین ایالتی که تعیین می کنند آیا یک کارخانه تقطیر می تواند بطری ها را به مصرف کنندگان بفروشد یا خیر، تأثیر زیادی بر توانایی یک کارخانه تقطیر برای ادامه کار دارد. این در کالیفرنیا، زادگاه انقلاب صنایع دستی، آشکارتر است. حرکت صنایع دستی در آنجا کند شده است، تا حد زیادی به دلیل مجموعه ای مخفیانه از قوانین مسکن که قبل از بازگشت ریز تقطیرها وجود داشت. اما، واشنگتن، کلرادو، نیویورک و اورگان، ایالت هایی که مشتاق پیشی گرفتن از کالیفرنیا در تعداد کارخانه های تقطیر هستند، همگی امکان فروش مستقیم از کارخانه های تقطیر به مصرف کنندگان را به درجات مختلف می دهند.

 

تعداد مدل های سیستم های توزیع به تعداد حالت ها وجود دارد. قوانین مختلف باعث می شود که تقطیرکنندگان از کالیفرنیا تا جورجیا گریه کنند و بخندند، در حالی که تقطیرکنندگان از نیویورک تا کلرادو از این فرصت استفاده می کنند. با توجه به اینکه اکثر ایالت ها در حال حاضر در حال بررسی قوانین هستند، Distiller نحوه فروش مستقیم مصرف کننده، اتاق های چشیدن ماهواره و توزیع خود را در سه ایالت با سیستم های بسیار متفاوت بررسی می کند. کالیفرنیا، کلرادو و اوهایو.


 ودکا هلندی


فروش بطری

 

در حالی که نتایج بسته به محدودیت‌ها و موقعیت کارخانه شراب‌سازی متفاوت است، اکثر فروشگاه‌های بطری تقریباً 100,000 دلار فروش سالانه برای مصرف مستقیم مصرف‌کننده تولید می‌کنند.

 

California distillers are generally not allowed to sell to consumers, except for brandy, because the wine industry has had a strong presence in the state's history. Arthur Hartounian of Napa Valley Distilling Company said, "I'm confused on why I can sell a bottle of brandy when my friend on the other side of the mountain can't sell a bottle of gin or whiskey."

 

برخی از تولیدکنندگان تقطیر با تهیه جین و ودکا از انگور این محدودیت را برطرف می کنند. دیگران فضایی را در ساختمان‌های تقطیر خود به اشخاص ثالث واگذار می‌کنند تا بطری‌فروشی را اداره کنند. اما، این بطری ها نمی توانند از اتاقی به اتاق دیگر بروند. آنها باید به انبار باند توزیع کننده دارای مجوز تحویل داده شوند، تخلیه شوند و سپس به کارخانه تقطیر بازگردانده شوند. هم توزیع‌کننده و هم خرده‌فروش فرعی مشمول نشانه‌گذاری هستند و بخشی که توسط کارخانه تقطیر باقی می‌ماند (پس از هزینه‌های تولید، بسته‌بندی و مالیات) کوچک‌ترین قسمت از این سه است.


 ویسکی تک مالت ژاپنی


در اوهایو، DSPها مشکل مشابهی دارند. کسانی که کمتر از 10,000 گالن پروفیل در سال تولید می کنند می توانند مجوز کاردستی A3A را دریافت کنند و می توانند روزانه دو بطری برای هر نفر بفروشند. اما، دستگاه تقطیر هنوز باید همان مبلغ را به ایالت اوهایو بپردازد که گویی بطری از سیستم توزیع ایالتی عبور کرده است. برای فهمیدن اینکه یک تقطیرکننده اوهایو چقدر مالیات باید بپردازد، یک الگوریتم پیچیده است که به اندازه بطری، نوع الکل و قیمت خرده فروشی هدف بستگی دارد. به گفته رایان لانگ از میدلوست اسپریتس، رئیس انجمن تقطیرکنندگان اوهایو، آنها حدود 46 درصد از هر بطری را برای ایالت خرج می کنند. وقتی تقطیرکنندگان اوهایو مالیات مالیات غیر مستقیم فدرال، حمل و نقل و سایر هزینه ها را در نظر می گیرند، حدود 55 تا 60 درصد از قیمت خرده فروشی به خارج از کارخانه تقطیر ارسال می شود. چه بطری در کارخانه تقطیر فروخته شود یا در یک فروشگاه دولتی، قیمت خرده فروشی همان قیمت عمده فروشی است و تقطیر باید هزینه حمل و نقل را نیز پوشش دهد.

 

ژین سیگل از Red Hawk Distillery اظهار داشت که تقطیرها کمی اذیت می شوند زیرا کارخانه تقطیر می فروشد وقتی بخش دولتی یکسان است. آنها آن را ارسال نمی کنند. آنها آن را ذخیره نمی کنند. آنها قفسه ها را ذخیره نمی کنند. آنها فروش را نمی نویسند و سربار نمی پردازند."


 ویسکی ترکیه


Big Red Eagle ارواح را از طریق فروشگاه‌های دولتی توزیع نمی‌کند و برای تامین هزینه‌های زندگی به گردشگری متکی است. سیگل گفت: "فروشی که من انجام می دهم به گردشگران مسافر است."

 

گرگ لمان از کارخانه تقطیر آبشار اوهایو با برادران کالیفرنیایی خود همدردی می کند. روز 22 مارس 2012، در ذهن او حک شده است، زیرا روزی بود که قانون اوهایو تغییر کرد تا مزه های پولی و فروش مستقیم به مصرف کنندگان را مجاز کند. آنها بازدید می کنند و می گویند، من یک بطری از این و یک بطری از آن می خواهم. چشمان: "من مقداری از آن را می خواهم، اما قصد ندارم برای آن تا این حد رانندگی کنم."

 

Sean Venus of Venus Wines در سانتا کروز، کالیفرنیا، نتیجه می گیرد." داشتن توانایی جبران بخشی از هزینه های اضافی با چیزی که می توانیم مستقیماً به مصرف کنندگان بفروشیم ...... به مردم این امکان را می دهد که وقتی از درهای ما عبور می کنند تجربه کامل را داشته باشند. ، کارخانه شراب سازی را ببینید، محصول ما را بچشید و بتوانید با یک بطری شراب به خانه برگردید، این داستان کامل است. در حالی که اکنون فقط می توانیم بگوییم "هی، چند جا در پایین خیابان وجود دارد" و امیدوار باشیم که محصول را پیدا کنند. در قفسه زمانی که آنها به آن مکان می رسند و اینکه خرده فروش تمام نشده است."


 ودکا ارزان


ونوس با اشاره به بازدید اخیر از یک جشن تولد 20 نفره در کارخانه تقطیر خود، گفت: "هر یک از آن افراد می خواستند با یک بطری از روح ما بروند. این باعث می شد که مراسم از یک رویداد 200 دلاری به یک رویداد 1,000 دلاری تبدیل شود. این یک تفاوت بزرگ است."

 

جیمز کارلین از Ventura Lemonade می گوید وقتی یک اتاق چشایی دارید، یک کارمند اتاق مزه دارید. وقتی به مزایای استخدام، مزایای مالیات بر فروش، مزایای مالیات غیر مستقیم، مزایای همه آن چیزها نگاه می کنید. جنبه منفی آن؟ افزایش گردشگری، افزایش دید. همه برنده هستند. من جنبه منفی را نمی فهمم. کجاست؟

 

تیمو و اشبی مارشال، صاحبان کارخانه تقطیر Spirit Works در سباستوپول، کالیفرنیا، رویکردی خلاقانه برای ارائه محصولات جانبی برای اتاق مزه خود در پیش گرفته اند. آنها با یک صابون ساز محلی برای تولید صابون گیاهی جین و با یک نانوایی محلی برای تولید نان کوتاه گیاهی جین همکاری کرده اند. اما، فقدان بطری های فروش مستقیم مصرف کننده نیز خلاقیت در توسعه محصول را خفه کرد.

 

مارشال، که همچنین رئیس انجمن تقطیرکنندگان صنعتگر کالیفرنیا است، می‌گوید: «اگر بخواهم یک محصول بسیار کوچک بسازم، مانند یک قطعه آزمایشی از یک محصول جدید در توسعه محصول ...... در شرایط فعلی من، تنها ابزاری که من برای بازاریابی پایلوت دارم - چه مردم واقعاً آن را دوست داشته باشند یا نه - این است که آن را از طریق توزیع کننده خود بفروشم. اگر تولید من کوچک باشد - فقط چند صد بطری - گاهی اوقات سخت است که یک توزیع کننده را متقاعد کنم که اینقدر بطری بفروشد.

 

در کلرادو، عصاره‌گیران نه‌تنها می‌توانند از محل تقطیر بفروشند، بلکه یک اتاق چشیدن ماهواره را نیز باز می‌کنند. کریستین ناسلوند از دینسینگ پینز در کارخانه تقطیر خود در لاولند، کولو، ترافیک زیادی نمی بیند. اتاق مزه از چهارشنبه تا شنبه باز است و به طور متوسط ​​20 بطری در روز در روزهای هفته و 70 بطری در شنبه ها به فروش می رسد. اما، او یک اتاق مزه ماهواره ای در استس، کلرادو، در نزدیکی ورودی پارک ملی کوه راکی ​​باز کرده است. مکان Estes هفت روز در هفته باز است و به طور متوسط ​​70 فروش در روز است. این منجر به ایجاد XNUMX شغل جدید در Dancing Pines با شش یا هفت کارمند تمام وقت شده است. مزایای کارخانه شراب سازی نه تنها در فروش و مشاغل ایجاد شده بلکه در اثر موجی افزایش فروش از طریق توزیع است. به گفته نسلوند، «ما به اتاق چشایی به عنوان چیزی نگاه می کنیم که وفاداری به برند ایجاد می کند و این کار را می کند.


 ویسکی قدیمی


مزه و کوکتل

 

قوانین مربوط به چشیدن ارواح از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. در برخی ایالت ها، مصرف کنندگان مجاز به تلاش و خرید هستند. در ایالت های دیگر، مصرف کنندگان فقط می توانند از مشروبات الکلی استفاده کنند که قبلاً هرگز نچشیده اند. برخی از ایالت ها مصرف کنندگان نوشیدنی را از پرداخت هزینه برای مزه کردن منع می کنند. دیگران پرداخت هزینه برای مزه کردن را اجباری می کنند. در کالیفرنیا، تغییر اخیر در قانون مزه مزه های پولی را امکان پذیر می کند. مصرف کنندگان حداقل می توانند قبل از خرید شراب بدانند طعم آن چگونه است، اما همچنان باید برای خرید آن به جای دیگری بروند. درآمد حاصل از اتاق های چشایی ممکن است هزینه کارکنان را پوشش دهد، اما راه حلی ندارد.

 

قانون اوهایو در سال 2012 نه تنها مزه کردن را مجاز می‌دانست، بلکه مجوز جدیدی به نام A1A ایجاد می‌کند که به تقطیرکنندگان صنایع دستی اجازه می‌دهد تا کوکتل‌ها را برای مصرف در محل بفروشند. کارخانه تقطیر نیجلز رد ایگل از داشتن مجوز A1A سود می برد. مزرعه/کارخانه/عصارخانه او سالانه بین 100,000 تا 125,000 دلار از فروش بطری درآمد دارد، اما درآمد حاصل از رویدادهای مشروبات الکلی از طریق کارخانه تقطیر او نزدیک به 800,000 دلار است." بدیهی است که کوکتل ها جایی هستند که ما پول خود را به دست می آوریم زیرا مجبور نیستیم به ایالت پول پرداخت کنیم. نشانه گذاری،" Sigel نظر داد.

 

نتایج در کلرادو متفاوت است زیرا مدل کسب و کار متفاوت است. کارخانه تقطیر برکنریج یک برنامه کوکتل بسیار محدود دارد اما قصد دارد گسترش یابد. پاتریک براون، مدیر اتاق چشایی، می‌گوید: «حدود 80 درصد از فروش‌ها از بطری‌ها تشکیل می‌شود؛ 20 درصد دیگر از هدایا و کوکتل‌ها است. این کارخانه تقطیر در حال برنامه ریزی یک رستوران با خدمات کامل به مساحت 8,000 فوت مربع است که باید سال آینده افتتاح شود. یکی دیگر از کارخانه های تقطیر کلرادو گزارش می دهد که فروش کوکتل با حدود 100,000 دلار فروش بطری حدود 300,000 دلار در سال است.


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ویسکی، می توانید روی کلمات پررنگ کلیک کنید.

 

نسخه: Rubick L.