همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

در اینجا تفاوت واقعی بین براندی و کنیاک است

2022-07-05

برای من، کنیاک و براندی فقط نوشیدنی هایی هستند که پدربزرگ و مادربزرگم را بعد از یک غذای دلچسب خانوادگی از آن لذت می بردم، و تفاوت های بین آنها بی اهمیت و شاید بی اهمیت به نظر می رسد. اما در واقعیت، این دو روح قهوه ای شباهت ها و تفاوت های پیچیده ای دارند. آنها به نوعی یکسان هستند، اما آنها نیز یکسان نیستند؟ می دانم، گیج کننده است، پس بیایید وارد شویم.


 بهترین برندی


براندی چیست؟

 

براندی اصطلاحی است که مقدار زیادی الکل را در بر می گیرد. تعریف فنی یک روح تقطیر شده از هر نوع میوه تخمیر شده است. بنابراین، از نظر فنی، شراب نوعی براندی است، اگرچه بیشتر فرهنگ‌ها آن را شراب نمی‌نامند. اکثر برندی ها دارای الکل حدود 90 تا 100 هستند و طعم بسیار شیرینی دارند. نوشیدن براندی به عنوان هضم کننده سنتی است، مانند پدربزرگ و مادربزرگ من، و اگرچه قهوه ای است، اما ویسکی نیست.

 

همانطور که بیشتر می خوانید، همه چیز کمی پیچیده تر می شود، زیرا شاخه های مختلف براندی وجود دارد. اما فقط به یاد داشته باشید که براندی آب مقطر است و شما خوب خواهید شد.


 نوشیدنی های انرژی زا فله


 

آیا می دانستید که هر مربع مستطیل است، اما هر مستطیل مربع نیست؟ این چیزی است که در مورد براندی و کنیاک اتفاق می افتد. هر برندی یک برندی است، اما همه برندی ها کنیاک نیستند.

 

همانطور که قبلا ذکر شد، براندی آب مقطر است و می تواند هر نوع آب میوه ای باشد، در حالی که کنیاک یک نوع خاص از آب مقطر است که دارای شرایط بسیار زیادی است.

 

کنیاک از منطقه کنیاک در جنوب غربی فرانسه می آید و از آب انگور عمدتا سفید تهیه می شود. بین 1 اکتبر و 31 مارس دو دور تقطیر دیگر را پشت سر می گذارد. بله، این یک فرآیند بسیار سخت است که کنیاک تبدیل به کنیاک شود!

 

همچنین ممکن است به صلاحیت روی برچسب بطری کنیاک توجه کنید. vs به معنای بسیار خاص است، یعنی کنیاکی که حداقل دو سال از عمر آن گذشته باشد. VSOP به معنای کنیاک قدیمی بسیار خوب است، یعنی کنیاکی که چهار سال یا بیشتر عمر کرده باشد. xo به معنای کنیاک قدیمی و فوق العاده خوب است، یعنی کنیاکی که شش سال یا بیشتر عمر کرده باشد.

 

وو هو! بنابراین غذای اصلی در اینجا این است - کنیاک یک برندی است که در یک منطقه بسیار خاص از فرانسه با انگورهای بسیار خاص و شرایط بسیار خاص ساخته شده است.


 مشروب چینی


چه مارک هایی از کنیاک را شنیده ام؟

 

ممکن است با برندهایی مانند Hennessy، Remy Martin، Courvoisier و Martell آشنا باشید. همه اینها کنیاک هستند، اما همه آنها برندی هستند. شما قبلاً این را می دانید، نه؟


 نوشیدنی های الکلی جدید


چه انواع دیگری از براندی وجود دارد؟

 

ممکن است نام گراپا را شنیده باشید، براندی دیگری که بر پایه انگور ساخته شده از شراب باقیمانده و به طور کلی با ایتالیا مرتبط است. و پیسکو، یک برندی شفاف از پرو. اما پس از آن Calvados، یک براندی سیب از فرانسه، و Armagnac، براندی دیگر بر پایه انگور از فرانسه وجود دارد. زنده باد فرانسوی ها و تعهدشان به هنر آبمیوه های تخمیری!


 ارواح ممتاز


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ویسکی چینی، می توانید روی کلمات پررنگ کلیک کنید.


تدوینگر: روبیک ال.