همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

چگونه یک تامین کننده قابل اعتماد براندی از چین پیدا کنیم

2022-06-28

Did you know that brandy sales account for millions of dollars in the alcohol industry each year? To have a successful alcohol business, you need to find quality alcohol distributors. One of the most important factors in this process is the actual product that you will be offering to your customers. Do you know how your company is going to get quality beverages?

 

در حالی که پیدا کردن یک توزیع کننده قابل اعتماد ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد، این جایی است که منبع مایع شخص ثالث مفید است. اما این برای شرکت شما چه معنایی دارد؟ و چگونه می توانید با شخص ثالث کار کنید تا شما را با یک توزیع کننده با کیفیت مرتبط کند؟

 

در اینجا چیزی است که باید در مورد یافتن بهترین ها بدانیدبراندی عمده فروشی در چین.

 

l با تامین کننده تماس بگیرید

l تعداد محصولات

l سرمایه گذاری

l تجارت خود را بسازید

 

براندی عمده فروشی در چین

تماس با تامین کنندگان

یکی از اولین مسائلی که برای کسب و کار الکل خود باید به آن توجه کنید این است که بدانید کجا باید با توزیع کنندگان الکل با کیفیت تماس بگیرید. اگر به فهرست بزرگی از تامین کنندگان که محصولات باکیفیت ارائه می دهند دسترسی داشته باشید، می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. یا در صورت داشتن امکانات، می توانید زمان زیادی را به صورت آنلاین و تلفنی صرف تماس با این تامین کنندگان کنید.

 

با این حال، اگر از ارتباطات خود مطمئن نیستید، یا به سادگی هیچ ارتباطی ندارید - نترسید. کارشناسان صنعت الکل در گروه Brindimore لیستی از شرکای صنعتی دارند که می توانند مشاغل جدید را عرضه کنند. اما چه چیزی لازم است تا یک تامین کننده به عنوان یک منبع مناسب در نظر گرفته شود؟

 

تعداد محصولات

When it comes to finding your alcohol distributor, it doesn't make sense to sale a material that will run out quickly. You'll want to take this into consideration when making your distributor decision. When placing your initial order, be sure to take into account the sales forecast. Liquor wholesale is important when you are careful for quantity of products.

 

پس از آن، باید مطمئن باشیدکارخانه تقطیر براندیمواد تمام نمی شود منبع پایدار مواد برای راه اندازی و راه اندازی کسب و کار شما خوب است. این تضمین می کند که محصولات شما تا زمانی که آماده فروش به مشتریان خود نباشید، نیازی به تغییر مواد اولیه خود ندارند.

 

کیفیت

به عنوان یک تجارت الکل، آیا می خواهید نوشیدنی هایی را بفروشید که طعم خوبی ندارند؟ قطعا نه! زیرا برچسب شما محصول شما را به طور کامل به نمایش می گذارد. از آنجایی که برچسب شما به طور کامل نمایش داده می شود، می خواهید مطمئن شوید که محصول شما از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر نمی‌خواهید نوشیدنی‌هایی را که پیشنهاد می‌کنید بنوشید، چرا کس دیگری؟

 

پیدا کردن یک توزیع کننده مشروب که محصولی با کیفیت داشته باشد، احتمالاً مهمترین نکته است. یک محصول با کیفیت می تواند راه اندازی استارتاپ مرتبط با مشروبات الکلی شما را راه درازی ببرد.

کارخانه تقطیر براندی

 

سهام

ساخت برخی از الکل ها ممکن است زمان زیادی طول بکشد. به عنوان مثال، براندی ممکن است تا 10 سال طول بکشد. با در نظر گرفتن این موضوع، می خواهید تامین کننده ای پیدا کنید که محصولاتی را به راحتی در دسترس داشته باشد. هرچه زودتر محصولات را دریافت کنید، زودتر می توانید آنها را پردازش و به فروش برسانید.

 

قیمت

به عنوان یک صاحب کسب و کار، یکی از اهداف شما این است که بیشتر از آنچه خرج می کنید، پول ایجاد کنید. سرمایه گذاران الکل می دانند که برای انجام این کار، همه چیز به سرمایه برمی گردد. مهم است که یک تامین کننده مشروب پیدا کنید که قیمت آن حساب بانکی شما را خالی نکند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های تامین مایعات ما، از گروه مشروبات الکلی Goalong دیدن کنید!

 

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری باید در مکان های بیشتری انجام شودعمده فروش براندی. It can be difficult to know exactly where to put your money to see the greatest return. Navigating all the options can become overwhelming, but requires strict attention.The Goalong Liquor Group has been assisting companies in allocating and making investments for many years. If you want get a reliable investing chance, you should choose a professinal spirits distillery.

 

ساختن کسب و کار شما

وقتی نوبت به کسب و کار شما می رسد، باید در معرض دید قرار بگیرید و خودتان را بازاریابی کنید. یکی از راه‌های شروع این فرآیند، کار با طرح تجاری اصلی است. اگر یک طرح تجاری ندارید، می‌خواهید برای خود و سرمایه‌گذاران بالقوه به عنوان نقشه راه، طرحی ایجاد کنید.

 

سپس، می‌خواهید برند خاص خود را بسازید - چیزی که شما را متمایز می‌کند. یافتن جایگاه مناسبی برای محصول شما برای نمایش برند شما در معرض دید افرادی که تمایل به خرید آن دارند، مهم است. توانایی یافتن این فرصت ها یک مهارت ارزشمند است. اگر برای بازاریابی و برندسازی برای کسب و کار الکل خود به کمک نیاز دارید، با Goalong Liquor Group تماس بگیرید تا درباره راه حل های ما بیشتر بدانید.

عمده فروش براندی

 

Goalong Liquor Group به شرکت ها کمک می کند تا با توزیع کنندگان ارتباط برقرار کنند

در Goalong Liquor Group، هر یک از اعضای تیم ما از یک پیشینه کارآفرینی هستند و یک عمر تجربه در حل مشکلات کارخانه شراب سازی دارند. چرا وقتی می‌توانیم تلفن را برداریم و در عرض چند ساعت با یکی از شرکای مورد اعتماد خود در صنعت ارتباط برقرار کنیم، چرا وقت و انرژی ارزشمند خود را برای تهیه نوشیدنی تلف کنیم؟

 

Finding alcohol distillers for your startup can become difficult to manage at first. Visit گروه مشروبات الکلی Goalong and see how they can help you today.

 

تدوینگر: روبیک ال.