همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

چگونه ویسکی را بعد از باز کردن نگهداری کنیم؟

2022-03-03

    بعد از باز شدن یک بطری ویسکی، هوا وارد بطری می شود، با بدنه ویسکی تماس بگیرید. که می تواند باعث اکسیداسیون برای تغییر مایع ویسکی شود. هر چه هوای داخل بطری بیشتر باشد، اکسیداسیون قوی تر است. اگر فقط یک سوم ویسکی تان باقی مانده باشد، همینطور است بهتر است ویسکی را تمام کنید ظرف یک سال، یا می توانید بقیه را تغییر دهید نوشیدنی الکلی به یک بطری کوچکتر (دان'فراموش نکنید که اطلاعات اصلی ویسکی را روی بطری بچسبانید)

فروشگاه ویسکی 1

اجازه دهید ویسکی دراز بکشد یا آن را صاف قرار دهید؟

    چه در باز باشد و چه باز نشده، همیشه بگذارید ویسکی شما صاف بماند! در غیر این صورت، بدنه ویسکی با چوب پنبه تماس پیدا می کند و غلظت بالای الکل به آرامی باعث خوردگی چوب پنبه می شود. ویسکی احتمالاً با طعم چوب پنبه است، چیزی که ما باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنیم.

فروشگاه ویسکی 2

فروشگاه ویسکی 3

آیا ویسکی برای خواب باید چراغ ها را خاموش کند؟

    بیشتر ویسکی های رسمی که در سیلندرها یا جعبه های مستطیلی فروخته می شوند، علاوه بر ملاحظات بازاریابی (بسته بندی زیبا همیشه دلپذیرتر است)، هدف اصلی جلوگیری از آسیب دیدن ویسکی در اثر نور است. اگر ویسکی را بدون بسته بندی خریداری می کنید، بهتر است آن را در یک کابینت تاریک نگهداری کنید. ویسکی در تاریکی می تواند از خراب شدن آن جلوگیری کند.

فروشگاه ویسکی 4