همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

چگونه طعم ویسکی را بچشیم؟

ژانویه 01 7070

1. نوشیدنی خالص

برخی از مردم معتقدند که فقط نوشیدنی خالصنشستند می تواند معنای واقعی ویسکی مالت را دریافت کند. ویسکی را مستقیماً داخل لیوان بریزید و به آرامی مایع کهربایی را در بدنه احساس کنید و عطر فوراً پر می شود.

ویسکی نوشیدنی خالص

2. آب اضافه کن

این "محبوب ترین" روش نوشیدن ویسکی در جهان است. حتی در اسکاتلند، نوشیدن با آب همچنان رایج است. بسیاری از مردم فکر می کنند که اضافه کردن آب طعم اصلی ویسکی را از بین می برد. در واقع، افزودن مقدار مناسب آب باعث نمی شود ویسکی طعم اصلی خود را از دست بدهد. برعکس، ممکن است طعم الکل را تضعیف کند و منجر به عطر پنهان ویسکی شود.

آب ویسکی را بنوشید

3. یخ اضافه کنید

این روش نوشیدن که به عنوان روی سنگ نیز شناخته می شود، عمدتاً یک جایگزین برای نوشیدنی هایی است که می خواهند تحریک الکل را کاهش دهند و نمی خواهند ویسکی را رقیق کنند. با این حال، اگرچه ویسکی همراه با یخ می تواند طعم الکل را مهار کند، اما به دلیل خنک شدن بخشی از عطر را نیز قفل می کند، بنابراین چشیدن ویژگی های طعم اصلی ویسکی دشوار است.

ویسکی نوشیدنی یخی را اضافه کنید

4. آب سودا را اضافه کنید

به ترکیب مشروبات الکلی و سودا هایبال می گویند. در مورد ویسکی هایبال، کولا محبوب ترین روش نوشیدن است، اما از نظر طعم کولا، ویسکی ذرت آمریکایی به طور کلی بهتر از ویسکی مالت و ویسکی غلات است، بنابراین هایبال به طور گسترده در ویسکی آمریکایی استفاده می شود. انواع ویسکی بیشتر آنها با زنجبیل و سایر نوشابه ها درست می شوند.

ویسکی آب سودا را اضافه کنید

5. چای سبز را اضافه کنید

ژاپنی‌ها برش آب را اختراع کردند، در حالی که چینی‌ها روشی نوآورانه برای نوشیدن «چای سبز» ابداع کردند. "ویسکی به علاوه چای سبز" در سرتاسر چین رایج شده است و به ویژه در بین جوانان محبوبیت دارد.

ویسکی چای سبز را اضافه کنید

6. نوشیدنی گرم سنتی در اسکاتلند

در اسکاتلند سرد، دستور پخت ویسکی سنتی به نام Hot Toddy وجود دارد که نه تنها می تواند سرما را از بین ببرد، بلکه سرماخوردگی های کوچک را نیز درمان می کند. روش های مدولاسیون Hot Toddy بسیار متنوع است. روش های اصلی مخلوط کردن بیشتر بر اساس ویسکی اسکاچ است، با آب لیمو و عسل مخلوط می شود، سپس شکر قهوه ای و دارچین بر اساس نیاز و ترجیحات هر فرد اضافه می شود و در نهایت با آب گرم مخلوط می شود.