همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

چگونه در صنعت ویسکی برنده شویم

2022-07-04

American Whiskey is Booming.

 

در یک مطالعه اخیر، انجمن تقطیر کنتاکی اعلام کرد که بوربن کنتاکی به تنهایی سالانه 8.6 میلیارد دلار به اقتصاد این ایالت پمپ می کند، بیش از 20,100 شغل ایجاد می کند، سالانه تا 1 میلیارد دلار دستمزد می پردازد، 235 میلیون دلار درآمد مالیاتی محلی و ایالتی را تأمین می کند. در بحبوحه رونق ساخت و ساز 2.3 میلیارد دلاری.


با چنین موفقیتی، بسیاری از مردم می خواهند وارد تولید ویسکی شوند. اما یکی از سخت‌ترین صنایع برای نفوذ است زیرا زمان زیادی طول می‌کشد تا بازده سرمایه‌گذاری شود. به هر حال، ویسکی خوب به زمان نیاز دارد تا کهنه شود، که نمی تواند درآمد سریعی داشته باشد. علاوه بر این، بانک‌ها از کارخانه‌های تقطیر دوری می‌کنند و به ندرت به شرکت‌های نوپا یا کارخانه‌های تقطیر موجود وام می‌دهند.


ودکا 1 لیتری 


بنابراین، به طور معمول، تقطیرکنندگان جدید از دوستان و خانواده پول می خواهند یا از سرمایه گذاران کمک می گیرند.

 

سال گذشته، چاک مورتون، سرمایه‌گذار بوربن مستقر در لوئیزویل، کنتاکی، با مشاهده نیاز به کمک کارخانه‌های تقطیر، شروع به کمک به تقطیرسازان جدید کرد. من با مورتون درباره وضعیت تامین مالی ویسکی مصاحبه کردم. [فرد مینیک قبلاً در The Bourbon Quest با مورتون مصاحبه کرده بود. مصاحبه زیر جدید است.

 

Why Is It so Difficult for Distilleries to Obtain Financing

 

وام دهندگان نهادی استاندارد از لحاظ تاریخی تصمیماتی را بر اساس آجر و ملات گرفته‌اند و ساختاری ندارند که ارواح پیر را به عنوان وثیقه مناسب ببینند. مخارج سرمایه‌ای مانند ساختمان‌ها، دستگاه‌های ثابت، تخمیرکننده‌ها و غیره اقلام ملموسی هستند که به راحتی از طریق مکانیسم‌های وام‌دهی معمولی تامین مالی می‌شوند. با این حال، ویسکی یک حیوان متفاوت است و به تحقیقات گسترده ای نیاز دارد که اکثر قرض دهندگان سنتی با آن راحت نیستند.


 بهترین ویسکی مالت تک


What Kind of Risks Are Involved in Investing in a Distillery

 

یکی از خطرات اصلی - که ویسکی به خوبی انجام نمی دهد. مهمترین متغیر در موفقیت یک کارخانه تقطیر ویسکی، توانایی تضمین کیفیت بالا، تخصص ترکیبی و تقطیرکنندگان با تجربه در راس آن است. همانطور که دوست خوب من، [استاد تقطیر کننده سابق Four Roses] Jim Rutledge دوست دارد بگوید: «یک برچسب خوب و یک بطری با طراحی خوب به شما کمک می کند بطری اول را بفروشید، اما این چیزی است که داخل آن است که بطری های دوم، سوم و چهارم را می فروشد. "

 

همیشه سوالات معمولی وجود دارد که هر سرمایه‌گذاری هنگام بررسی یک معامله از خود می‌پرسد - پیش‌بینی 5 ساله، تیم اصلی، چیزی که برند/شرکت را منحصربه‌فرد می‌کند، فرصت بازار، چشم‌انداز رقابتی، و غیره. سرمایه گذاری در یک کارخانه تقطیر، حفاری عمیق تر در افراد، تجربه، برنامه مالی، چیدمان محصول، شناخت برند بالقوه و روابط موجود آنها در یک محیط تنگ ویسکی بسیار مهم است. توانایی نفوذ به کانال توزیع بسیار مهم است و کار آسانی نیست. یک عامل به همان اندازه دلهره آور، دسترسی به موسسات خرده فروشی بسیار مهم است.

 

در نهایت، ساختار داخلی شرکت، قراردادهای عملیاتی، قراردادهای موجود و قراردادهای کارکنان به طور خاص باید در هنگام ارزیابی ریسک مستحکم باشند. من شخصاً به دنبال معاملاتی هستم که در آن کارمندان کلیدی مالکیت کسب و کار و عناصر غیررقابتی دارند که طول عمر تیم را تضمین می کند. البته باید در نظر داشت که شیمی تیمی عامل کلیدی است.


کارخانه تقطیر جین


What Are You Looking for When Considering Investing in a Winery

 

ما به عوامل مختلفی از جمله، اما نه محدود به پیش‌بینی‌های درآمدی جامد، وضعیت مالی اثبات شده (تاریخی و فعلی)، یک طرح تجاری محکم، ملاحظات بازار قابل رسیدگی، و تجربه تیم نگاه می‌کنیم (این شامل شراب‌ساز، فروش، بازاریابی، و CFO). همچنین مهم است که عناصر خاص صنعت - تجربه توزیع، ظرفیت و برنامه‌های توسعه بلندمدت و موارد دیگر را عمیق‌تر کنید.

 

من نمی توانم همه رازهایمان را فاش کنم، اما داشتن یک جفت چکمه روی زمین در قلب بوربن کنتاکی را نمی توان دست کم گرفت.


 مارک ارواح


What Are the Red Flags

 

برخی از شاخص های کلیدی آشکار وجود دارد که نشان می دهد مشکلی در معامله وجود دارد. کمبود سرمایه بسیار معمولی است. عدم تجربه در صنعت؛ عدم وجود عکس های با تجربه؛ عدم موفقیت در تأیید پیشینه شخصی، و مورد علاقه شخصی من که همیشه می بینیم - "ما در مزرعه پدربزرگم با یک مرکز وسیع بازدید کننده، فروشگاه هدیه و مناظر زیبا، ظرفیت بالایی ایجاد خواهیم کرد" - اگر آنها ابتدا یک برند بسازند. ، یک دستگاه تقطیر باتجربه داشته باشید و از فروش محصول در چندین ایالت درآمد داشته باشید، این عالی خواهد بود.

 

What Kind of Background Checks Do You Do on People

 

ما با درخواست از همه عصاره‌گیران بالقوه که به دنبال بودجه هستند، می‌خواهیم یک چک لیست کامل بررسی دقیق ارائه کنند. همیشه یک بررسی پیشینه شخصی معمولی وجود دارد که باید انجام شود، اما به همان اندازه مهم است که از طرف های مورد اعتماد در شبکه کوچک فضای تقطیر بپرسید تا هر گونه اسکلت صنعتی مثبت و منفی را که می تواند شاخص های کلیدی باشد، کشف کند.


 ودکا 750ml


What Spirits Are You Most Interested in and Why

 

در حال حاضر، ما تنها بر روی فرصت‌های بوربن و چاودار متمرکز شده‌ایم و علاقه فزاینده‌ای به بازار ویسکی ایرلندی داریم. ما همچنین به شدت از بازارهای رو به رشد رام و تکیلا برای بررسی آینده آگاه هستیم. با جابجایی محکم در ایالت بلوگرس، ویسکی یک انتخاب واضح برای ما است.

 

What Are Some of the کارخانه های تقطیر You Have Invested in

 

از آنجایی که ما رازداری را بسیار جدی می‌گیریم، نمی‌توانم با چه کسانی در گذشته کار کرده‌ایم یا هیچ مشتری فعلی را فاش کنم. با این اوصاف، می توانم به شما بگویم که تا به امروز، ما شرکت هایی با هر اندازه و تمرکز در چندین ایالت در تمام مناطق کشور تامین مالی کرده ایم. همچنین می‌توانم بگویم که شرکت‌هایی از مشتریان آبجوسازی منطقه‌ای کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ با فروش در تمام 50 ایالت، و همچنین شرکت‌هایی که فروش بین‌المللی دارند، بخشی از فهرست مشتریان فعلی ما هستند.


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ویسکی تک مالت، می توانید روی کلمات پررنگ کلیک کنید.

 

نسخه: Rubick L.