همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

آیا نوشیدن ویسکی منسوخ شده است؟

ژانویه 01 7070

    مردم برای مدت طولانی ویسکی خالص می نوشند، اما زمانی که این روح رایج شد، با انواع قوانین همراه شد. کی و کجا، چند ساله، مرد یا زن، همه آن شایعاتی که در سال های اخیر مطرح شده است. این جملات را باید زیر فرش جارو کرد زیرا وقتی با دقت فکر کنید متوجه می شوید که همه آنها منفی هستند.. هیچ کلمه ای وجود ندارد که مردم را به ورود به دنیای ویسکی ترغیب کند. آنچه امروز در اینجا می خواهم بگویم این است که ویسکی از مد نیست.

ویسکی نوشیدنی خالص

    شما باید بتوانید این تصویر را تصور کنید: گروهی از مردان میانسال با کت و شلوارهای تویدی قدیمی که روی صندلی های راحتی با لیوان های ویسکی کلاسیک کریستالی نشسته اند و این روح طلایی رنگ را در خود جای داده اند. آنها تقریباً ساکت بودند، گهگاه در مورد چیزی جز مالت و ذغال سنگ نارس زمزمه می کردند و گهگاه به جوانان پر سر و صدای پشت سر خود که در حال لذت بردن از کوکتل مد روز بودند خیره می شدند.این احتمالاً برای اکثر مردم تصویر ویسکی است: منسوخ، قدیمی، بی تفاوت و مغرور.

مردان میانسال در حال نوشیدن ویسکی

    در دهه 1970، با کاهش محبوبیت اسکاچ و بوربون در بریتانیا، ایالات متحده و ژاپن، آنها برای هر دو نسل به یک "معمایی" تبدیل شدند. به دلیل عدم سرمایه گذاری در تبلیغات، مردم معمولا فکر می کنند که ویسکی هرگز مطابق با زمانه نبوده، در ابرها و مه بوده است.

ویسکی بوربن

    برای اینکه بدانید این تصور چقدر اشتباه است، کافی است به بارها و رستوران‌های دیگر نقاط جهان نگاه کنید. روشی که مردم ویسکی مصرف می‌کنند در سائوپائولو یا مکزیکوسیتی اصلاً قدیمی نیست. اگر به یک جوان در شنژن، شانگهای یا مسکو بگویید که "ویسکی نوشیدنی پدربزرگ است"، ممکن است فکر کنند شما دیوانه هستید.

دیوانه وار نوشیدن ویسکی