همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

آیا ویسکی سرمایه گذاری خوبی است؟

2022-06-15

In a world of economic uncertainty, investors are looking for ways to diversify their investments to hedge against shifts in inflation. Bitcoin has skyrocketed, tech stocks have soared, house prices have risen and fallen depending on your location and now Chinese whisky (or whiskey) is seeing a surge in investor interest. Especially, Goalong is professional whisky traders from China.

 

وقتی نوبت به سرمایه گذاری می رسد، زمان دوست شماست. این به همان اندازه که در مورد ویسکی صدق می کند، در مورد هر استوک با کیفیتی صدق می کند. اما وقتی صحبت از سرمایه گذاری در ویسکی می شود، احتمالاً مهمترین عامل از همه عوامل است. هر چه بیشتر بتوانید اجازه دهید بالغ شود، ثروتمندتر خواهید شد. بسیاری از سرمایه گذاران از خود می پرسند که آیا باید سهام ویسکی بخرند و آیا ویسکی سرمایه گذاری خوبی است؟

 

whisky traders


اصول سهام ویسکی

 

تولید ویسکی گران است، اما کارخانه های تقطیر یک طرفه می توانند از تلاش های خود سرمایه گذاری کنند، اجازه دادن به سرمایه گذاری خصوصی. با سرمایه گذاری در ویسکی Goalong تازه ایجاد شده از چین، سرمایه گذاران خصوصی می توانند اجازه دهند تا هر زمانی که دوست دارند بالغ شود و بین 10٪ تا 30٪ سود در سال به دست آورند، بسته به اینکه چگونه و در کجا آن را بازاریابی / فروش می کنند. در این بین، کارخانه تقطیر جریان نقدی ایجاد می کند تا آن را ادامه دهد.

 

باشگاه سرمایه‌گذاری یا دلال با کارخانه تقطیر معامله می‌کند تا یک نسخه محدود را با تخفیف خریداری کند. سپس سرمایه گذار یک بشکه را مستقیماً از طریق باشگاه خریداری می کند. سپس در یک انبار امن با بیمه نگهداری می شود. سرمایه‌گذار صبورانه منتظر می‌ماند و باید انتظار داشته باشد که وقتی زمان سود از معامله فرا می‌رسد، از بازدهی تا 20 درصد برخوردار شود.

 

هزینه خرید بشکه متفاوت است. عوامل موثر بر قیمت عبارتند از: برند، نوع چلیک مورد استفاده، محل کارخانه تقطیر و غیره. ارزان ترین بشکه ای که ممکن است پیدا کنید ممکن است حدود 2,000 دلار باشد، اما می تواند به 10,000 دلار یا بیشتر برسد.

 

Investors have a variety of exit strategies to choose from. Whether you choose to sell to a whiskey Italian company, bottle under your own label, sell at auction, sell directly to a network of brokers, or consider the alternatives offered by brokers.


عمده فروشی نوشابه های انرژی زا

 

مورد گاو نر برای ویسکی چیست؟

 

ویسکی برابر نیست، ویسکی‌های ارزان‌تر مخلوط می‌شوند و فقط 10 تا 20 درصد مالت دارند. ویسکی مالت واقعی درجه بالاتری دارد و برای سرمایه گذاران جذاب تر است. بیان برند منحصر به فرد، نه تولید انبوه، به ویسکی اعتبار و مطلوبیت می بخشد. با این حال، ارزش واقعی یک ویسکی از مجموعه ای از عوامل ناشی می شود. سن، کیفیت، طعم، نام تجاری، کمیاب بودن و انحصاری بودن همه به ارزش آن کمک می کنند.

 

نقطه فروش منحصر به فرد Whiskey & Fortune Club دسترسی آن به محصولات انحصاری از تقطیرهای برتر در اسکاتلند و ایرلند است. نمونه ای از این محصولات انحصاری Bunnahabhain Staoisha آن است که در سپتامبر 2020 منتشر شد.

 

This comes from a respected Islay unique whiskey manufacturing and is limited to an unannounced number of casks. An average whisky cask has a volume of 250 liters. This yielded approximately 385 75cl bottles. The presentation was perfectly planned to highlight the reasons why Islay whisky in particular will be a very valuable commodity in the future.

 

یکی دیگر از راه‌های برندسازی هنگام عرضه ویسکی‌های جدید این است که شرکت‌ها ویسکی‌های بالغ را از سرمایه‌گذاران بخرند و سپس آن‌ها را به‌عنوان برند خود انتخاب کنند. این یکی از دلایل محبوبیت روزافزون سرمایه‌گذاری چلیکی است، زیرا به هر دو طرف اجازه می‌دهد تا از تقاضای فزاینده برای این مارک‌های جدید و هیجان‌انگیز پول نقد تولید کنند.


whisky manufacturing

 

آیا باید در سهام ویسکی سرمایه گذاری کنم؟

 

سرمایه گذاری روی ویسکی و مشروبات الکلی لوکس ممکن است فضایی جالب و بالقوه پرسود برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری های مالی شما به نظر برسد، اما خالی از اشکال نیست. مانند هر سرمایه گذاری دیگری، سنجیدن جوانب مثبت و منفی و تجزیه و تحلیل عملکرد سهام می تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا تعیین کنند که آیا خرید سهام ویسکی سرمایه گذاری خوبی است یا خیر.

 

اگر امکانش هست، امیدوارم بتوانید در مورد ویسکی Goalong چین بیاموزید، تقطیر کننده Goalong قبل از 9 سال پیش تاسیس شده است، با یک تیم حرفه ای و استانداردهای کنترل دقیق محصول، ما در سطح برتر صنعت ویسکی چینی بوده ایم و همچنین متعهد به آوردن برند ویسکی چینی Goalong به جهان است.

 

تدوینگر: روبیک ال.