همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

عمده فروش مشروب ممکن است از انواع ارواح در چین اطلاعی نداشته باشد

2022-06-29

هر آنچه که باید در مورد انواع ارواح از چین بدانید

 

Baijiu به بسیاری از چیزها معروف است. شراب ملی چین، روان کننده اجتماعی، رعد و برق سفید. مانند رعد و برق، رسیدن خود را در فاصله معینی اعلام می کند. یک بار مواجهه با آن - با عطر منحصر به فرد، طعم شدید و عوارض همراهش - به معنای شناخت آن برای همیشه است.

 

این نوشیدنی همچنین محبوب ترین نوشیدنی در جهان است - تقریباً 10 میلیارد لیتر در سال تولید و مصرف می شود. این یکی از متنوع ترین نوشیدنی های جهان و یکی از بهترین ارزش ها برای نوشیدنی های ماجراجو است. مصرف کنندگان گاهی اوقات می توانند از نگرانی به پذیرش اکراه به قدردانی از آن در یک نوشیدنی تبدیل شوند.

 

یکی از حیله‌گرانه‌ترین تصورات نادرست پیرامون بایجیو این است که این یک نوع روح تقطیر شده است، مانند ودکا یا جین. در واقع، بایجیو یک دسته التقاطی از ارواح سنتی چینی است که شامل حداقل دوازده نوشیدنی منحصر به فرد است. این همان چیزی است که بایجیو را برای نوشیدنی‌های جدید بسیار خوب می‌کند. تنوع آن بی پایان است و تقریباً برای هر سلیقه ای چیزی در این دسته وجود دارد.

 

بنابراین، این نوشیدنی ها چه چیزی مشترک دارند؟

 

تمام مشروبات الکلی از غلات، معمولاً سورگوم، اما گاهی اوقات برنج، گندم، ذرت، ارزن و غیره تقطیر می شوند. هر دانه ای را می توان به Baijiu تبدیل کرد. چیزی که بایجیو را از بسیاری از همتایان جهانی خود متمایز می کند، استفاده از یک ماده باستانی به نام "qu" است، یک فرهنگ میکروبی مبتنی بر دانه که نشاسته را به الکل تبدیل می کند. دانه های جامد تخمیر شده در یک دستگاه بزرگ شیرینی مانند سبد بخارپز می شوند و بخارات حاصل جمع آوری شده و به یک مایع قوی و خوش طعم خنک می شوند: بایجیو.


ویسکی کانادایی

 

تقطیرکنندگان معاصر چینی معمولاً بایجیو را برای حداقل شش ماه پیر می‌کنند، آن را برای پیچیدگی و قوام ترکیب می‌کنند و آن را با الکل بین 38 تا 65 درصد حجمی می‌نوشند. این بدان معنی است که می توان از آن به عنوان یک نوشیدنی آرام بخش یا به عنوان یک آرام بخش با قدرت صنعتی استفاده کرد. بر این اساس انتخاب کنید.

 

بایجیو همیشه همراه با غذا هنگام غذا سرو می شود و الکل جزء جدایی ناپذیر چشم انداز آشپزی غنی چین محسوب می شود. این یکی از به اصطلاح "پنج طعم" (تلخی، اگر کنجکاو هستید) است که برای رسیدن به هماهنگی آشپزی باید تعادل را حفظ کنید. علاوه بر این، هر سبک از شراب سفید از سنت های یک منطقه رشد می کند و به طور منحصر به فرد با غذاهای آن منطقه مناسب است. شیرینی بایجیو با ادویه قوی، تندی غذاهای سیچوان را برجسته می کند، تند بودن بایجیو ادویه دار سویا، ترشی آشپزی گوئیژو را تکرار می کند و غیره. بنابراین، اگر حکمت باستانی را باور کنیم، بدون شراب نمی‌توان رژیم غذایی متعادلی داشت - و در نتیجه نمی‌توان یک انسان کاملاً تحقق یافته بود.

 

از نظر آداب، دو قانون وجود دارد که در فرهنگ نوشیدنی چینی ثابت می ماند. هرگز به تنهایی مشروب نخورید و بی دلیل ننوشید. در عمل، این بدان معنی است که نوشیدنی سنتی چینی مشترک و همیشه به عنوان یک پیشکش است. در دوران باستان، چنین هدایایی به خدایان داده می شد و در طول زمان به نان تست در میان دوستان، خانواده و همکاران تبدیل شد. نان تست یک رابطه متقابل است و انتظار می رود فردی که نان تست به او ارائه می شود تا پایان جلسه این ژست را متقابلاً انجام دهد. پنج لیوان شراب می تواند در مدت زمان کوتاهی به ده لیوان تبدیل شود، بنابراین خودتان را با سرعت بالا نگه دارید و شروع به نوشیدن نکنید، مگر اینکه آماده باشید مسافت را طی کنید.


cheap whiskey


 

مارک های الکل چینی که در افق صنعت بین المللی الکل قرار دارند

 

نام تجاری Goalong در سال 2011 توسط بنیانگذار گروه Goalong پیشنهاد شد که رویای آوردن ویسکی چینی به جهان و ایجاد اولین برند بین المللی الکل چینی را در سر داشت و متعاقباً گروه شرکت های Goalong را در انگلستان تأسیس کرد و شروع به ثبت نام کرد. علامت تجاری Goalong در همان سال. این شرکت عمدتاً مسئول تجارت بین المللی، مالکیت معنوی و امور حقوقی است. علامت تجاری انگلیسی "Goalong" مترادف "Gaolang" است که از نام موسس گروه گرفته شده است. معنای آن پیشرو بودن و پیشرو بودن است که روح شرکتی Goalong است. 2 سال بعد، شرکت هونان گوالنگ اسپریتس.

 

در ابتدای سال 2018، ساخت یک پروژه بزرگ پایه ویسکی تک مالت در چین در دو نوع پارک صنعتی در کنار رودخانه لیویانگ آغاز شد. این چهارمین کارخانه سرمایه گذاری و ساخته شده توسط Goalong Spirits Group است که مساحتی معادل 4 متر مربع را پوشش می دهد که فاز اول ساخت آن با 55,000 کیلومتر مربع، در مجموع 25,000 متر مربع ساختمان استاندارد کارخانه تکمیل شده است. این پروژه در نظر دارد 26,000 ساختمان اصلی با مساحت کل ساخت 13 متر مربع، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های تقطیر مدرن و بیش از 60,000 خط تولید و بسته بندی مشروبات الکلی و مشروبات الکلی مانند ویسکی، براندی، ودکا، جین، نوشابه، آبجو صنایع دستی، شراب برنج طبیعی خالص، نوشابه، آب آشامیدنی و سایر نوشیدنی ها، برای دستیابی به ظرفیت عرضه یک مرحله ای برای نوشیدنی های نوظهور.

 

GOALONG DISTILLERY Nestled right in the centre of Liuyang River Canyon Basin, 2.5 kilometers away from Liuyang River, surrounded by Luoxiao Mountain Range and Lianyun Mountain Range from north to south with an altitude of more than 1000 meters, and the highest main peak is Dawei Mountain(1608m). The site of the 50,000 square meter distillery was carefully selected for its amazing temperate Subtropical climate, rich natural biodiversity, 99% ratio of green forest, rain and fog in four seasons, which have formed in shale through billions of years, revealing a natural taste in the refreshing sweetness.

 

این در واقع یک منطقه عالی برای تقطیر ویسکی است. در زیر این کوه پوشیده از برف زمستانی با عرض جغرافیایی کم، متوجه شدیم که ترویر برای تهیه ویسکی عالی است و می تواند نمایانگر ترویر چانگشا - سرچشمه رودخانه لیویانگ باشد. با 1680 میلی متر بارندگی سالانه و دسترسی به آب چشمه با کیفیت طبیعی از رودخانه لیو یانگ. منبع آب و هوا طبیعی و خالص است. میانگین دمای روزانه سالانه در دره رودخانه لیویانگ 15 تا 23 درجه سانتیگراد است و روزهای ابری و بارانی بیش از 280 روز است. رطوبت هوا و حفظ آب و خاک عالی است. حتی اگر برای مدت طولانی گهگاه باران نبارد، آب موجود در هوا هنگام برخورد با قله در صبح به باران و شبنم کوچک تبدیل می شود و سپس به آرامی به لایه سنگ نفوذ می کند. این آب آب قلیایی ضعیف طبیعی سرشار از مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، روی و سلنیوم با مقدار pH حدود 7.5 است که بهترین تغذیه را برای ساکارومایسس سرویزیه فراهم می کند. دولت محلی آن را به عنوان حفاظت از منابع آب آشامیدنی تثبیت کرده و از فعالیت های انسانی در منبع آب خارج شده است و اجازه دهید ما در هماهنگی با طبیعت زندگی کنیم.

 

ویسکی GOALONG SINGLE MALT AT 40% Vol.

ویژن طلا

بویایی رایحه های تنومند گندم و شهد

طعم رایحه های غنی، ظریف، غنی و شیرین

پایان شیرینی شهد قوی و ماندگار است

 

ویسکی GOALONG SINGLE MALT AT 48% Vol.

ویژن طلا

بویایی رایحه های تنومند گندم و شهد

طعم رایحه های غنی، ظریف، غنی و شیرین

پایان شیرینی شهد قوی و ماندگار است

 

ویسکی GOALONG BLENDED AT 40% Vol.

ویژن طلا

بویایی رایحه های تنومند گندم و شهد

طعم رایحه های غنی، ظریف، غنی و شیرین

پایان شیرینی شهد قوی و ماندگار است


cheap spirits


اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ویسکی تک مالت، می توانید روی کلمات پررنگ کلیک کنید.

 

تدوینگر: روبیک ال.