همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

با بازاریابی محلی متمرکز علامت خود را نشان دهید

2022-07-01

در یک "سریعتر! سریعتر! بزرگتر!" اغلب به عنوان بهترین در نظر گرفته می شود، و به عنوان یک صاحب کسب و کار، به راحتی می توان در این طرز فکر قرار گرفت. اما وقتی صحبت از زندگی یک کارخانه شراب سازی به میان می آید، همه ما می دانیم که اغلب بهتر است کم کردن سرعت، تمرکز، و شروع کوچک. پس چرا وقتی نوبت به بازاریابی می‌رسد، بسیاری از تقطیر‌کنندگان تلاش می‌کنند تا پیام خود را به همه و در همه جا برسانند؟ به خصوص وقتی واقعیت این است که آنها فقط می توانند شروع به فروش محصول خود کنند؟ چگونه از افتادن خود در این تله جلوگیری می کنید؟


 ودکای آمریکایی


استراتژی اول،

طرح بازاریابی دوم

آیا کارخانه شراب سازی خود را به یک تجارت خانوادگی تبدیل می کنید که می خواهید برای همیشه آن را اداره کنید؟ آیا می خواهید هر چه سریعتر رشد کنید و به دست آورید؟ آیا فروش آنلاین خواهید داشت یا توزیع ملی؟ فقط میفروشی؟ آیا اتاق چشایی دارید که مصرف کنندگان بتوانند از آن بازدید کنند؟

 

All these questions are key to determining where you should spend your scarce marketing resources. Once you know your strategic direction, whether you sell or aspire to be bigger, it's time to be realistic and assess where you stand in achieving that vision. Often, even if your goal is to go big, in the beginning, stages you are starting small and need some early sales to fuel your strategic path. Unless you source your entire product, don't have a winery tasting room, and have extensive distribution, the best place to start is almost always a local, targeted marketing campaign.


 مشروب چینی


مثل یک محلی فکر کنید

 

آماده شنیدن خبرهای خوب هستید؟ شما محلی هستید! شما مردم، فرهنگ و جامعه را می شناسید. این بدان معناست که شما یکی از بهترین کارشناسان بازاریابی محلی در اطراف هستید. مراقب باشید خود را نفروشید (در تحقیقات بازار، این به عنوان "سوگیری اندازه نمونه یک نفر" شناخته می شود) و مطمئن شوید که به شخصیت جمعی منطقه محلی فکر می کنید. اکنون، به این فکر کنید که چگونه کسب و کار شما در آن جا می شود.

 

منطقه بزرگ یوگا؟ یک ساعت قبل از افتتاح کارخانه آبجوسازی خود، یک کلاس یوگا صبح شنبه برگزار کنید. جامعه سگ بزرگ؟ بگذارید مردم بدانند کارخانه شراب سازی شما سگ پسند است. بازار کشاورزان درست پایین خیابان از شما؟ اگر مشتریان به اتاق چشایی شما می‌آیند، می‌توانید ایده‌های کوکتل را بر اساس آنچه در آن روز از بازار خریده‌اند ارائه دهید. اگر اتاق چشایی ندارید، پس برای خود یک غرفه پیدا کنید، با مردم ملاقات کنید و ایده های کوکتل را در محل به آنها بدهید ...... و البته، آنها را به یک خرده فروش محلی نشان دهید تا بتوانند نوشیدنی شما را بخرند.

 

برای مزه‌های زنده با رستوران‌ها، بارها و خرده‌فروش‌ها شریک شوید. داستان خود را در شب‌های میکروفن باز یا سایر گردهمایی‌های اجتماعی (مجموعه‌ای که خودتان توسعه می‌دهید و سرپرستی می‌کنید، نه محلی و/یا دست ساز) بگویید تا یک ارتباط شخصی و عاطفی ایجاد کنید که دفعه بعد که به فروشگاه آمدند تأثیر ماندگاری از خود به جای بگذارند.

 

از یک تیم محلی حمایت مالی کنید یا مواد مارک دار با کیفیت را برای مردم محلی توزیع کنید. یک مهمانی در خانه خود ترتیب دهید و اعضای خاصی از جامعه خود را دعوت کنید. خلاق باشید و به این فکر کنید که چه چیزی جامعه محلی شما را هیجان زده می کند و به مردم کمک می کند تا با شما ارتباط برقرار کنند تا بخواهند از شما حمایت کنند. متأسفانه، فقط محلی بودن کافی نیست ...... اما در واقع صحبت کردن و تعامل با مردم محلی راه زیادی را برای ایجاد پایگاه طرفداران خشمگین شما انجام می دهد.


لیکور ایتالیایی 


نائل شدن

بازار محلی شما

خوب، پس شما ایده الهام گرفته شده خود را دارید. در حال حاضر، چگونه آن را در واقع تبلیغ می کنید و کلمه را به گوش می رسانید؟ خبرهای خوب بیشتر در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروزی، بازاریابی هدفمند یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. صحبت کردن دقیقاً با افرادی که می خواهید با آنها صحبت کنید نه تنها ساده است، بلکه بسیار مؤثرتر از فریاد زدن پیام خود از پشت بام ها و امید به شنیدن آن توسط افراد مناسب است.

 

ارسال یک پیام در حساب های رسانه های اجتماعی خود بدون تبلیغات پشت آن یک اشتباه است. مطمئناً، تعامل مداوم با فالوورهای خود مفید و مهم است. اما زمانی که سعی می کنید اقدامات خاصی را بر اساس یک پست انجام دهید، اغلب حتی ارزش زمان و تلاش شما برای ایجاد آن را ندارد. چرا؟ الگوریتم مدام در حال تغییر رسانه های اجتماعی می تواند دسترسی آن را تا جایی محدود کند که هیچ کس مرتبط آن را نبیند. اجازه دهید یک مثال ساده از یک پست کارخانه شراب سازی را که من همیشه در رسانه های اجتماعی می بینم، در نظر بگیریم.


 ویسکی تک مالت ژاپنی


خوبه. کمی کلی، اما خوب است که سعی می کنید به مخاطبان خود انگیزه دهید تا اقدام کنند. نگاهی گذرا به آمار جمعیتی فالوورهای خود در فیس بوک یا اینستاگرام بیندازید. چند درصد آنها در محل زندگی می کنند؟ پست های شما فقط مربوط به آن بخش از مخاطبان شماست. اکنون، یک لایه دیگر در بالای الگوریتم مشاهده اضافه کنید. در فیس بوک، تخمین زده می شود که تنها 10 تا 20 درصد از مخاطبان شما هر پست را می بینند. در حالی که اینستاگرام بهتر از فیس بوک است که اجازه می دهد پست های شما برای فالوورهای شما نمایش داده شود، تخمین زده می شود که اکثر کاربران اینستاگرام حدود 50 تا 70 درصد از پست های موجود در فید خود را از دست می دهند (زیرا اکثر مردم تا آخر راه را پیمایش نمی کنند. زمانی که آن را بررسی کردند).

 

بنابراین، کمی ریاضی سریع انجام دهید. اگر صبح جمعه این مطلب را در فیس بوک برای 1,000 فالوور خود ارسال کنید، بیایید رادیکال باشیم و بگوییم که 50 درصد آنها محلی هستند و تنها 10 درصد از آنها پست شما را در فید خود خواهند دید. ما در حال حاضر به 50 نفر کاهش یافته ایم که اگر آن روز یا در زمان مناسبی آنلاین باشند و سایر محتواها قبل از اینکه پست شما را ببینند، فید آنها را پر نمی کند، احتمالاً پست شما را می بینند. بنابراین شاید 20 نفر آن را ببینند. و شاید پنج نفر از آن افراد آن شب برنامه ریزی نشده بودند و در واقع در شهر بودند. میدونی اینجا چی میخوام بگم


 ویسکی بین المللی


انتشار یک پست فراخوان در رسانه های اجتماعی بدون هیچ هدف گذاری برای اطمینان از اینکه واقعاً به دست افرادی می رسد که می توانند اقدام کنند، بسیار سازنده نیست. اما تبدیل آن پست به تبلیغی که به طور خاص افرادی را که در منطقه شما زندگی می کنند و ارواح را دوست دارند هدف قرار می دهد، می تواند آن پست ساده را به شخصی واقعی تبدیل کند که آن شب از در خانه شما عبور می کند. حتی می‌توانید افرادی را هدف قرار دهید که صفحات فیس‌بوک سایر تولیدکنندگان مشروبات الکلی محلی یا کسب‌وکارهای مشابه مرتبط در اطراف را دوست دارند. راستش را بخواهید، گزینه‌های هدف‌گیری بی‌پایان هستند، اما مهم است که در مورد هدف‌گیری هوشمندانه عمل کنید و متغیرهای زیادی را به‌طور هم‌زمان دربر نگیرید تا دقیقاً بدانید چه چیزی کار می‌کند.

 

And yes, all this is quite affordable. To start, you can test something like this for as little as $25. Also, with targeted ads, people don't have to be your fans, so your reach is much greater and you may gain new fans even if they don't show up that night. پیروزی برنده!

 

نسخه: Rubick L.