همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

فرصت ها و چالش های ویسکی مالت Cinese برای گروه Goalong

ژانویه 01 7070

در سال های اخیر، صنعت ویسکی چینی با سرعت بسیار بالایی در حال رشد بوده است. از سال 2013 تا 2021، نه تنها تولید ویسکی چینی در حال افزایش است، بلکه تقاضا برای ویسکی نیز همچنان در حال افزایش است. اندازه بازار ویسکی چینی و همچنین میانگین قیمت بازار نیز سال به سال در حال افزایش است. ویسکی در حال حاضر با نوشیدنی های الکلی محبوب مانند مشروبات الکلی، آبجو و شراب قابل مقایسه نیست، اما از آنجایی که مصرف کنندگان جوان بیشتر در معرض ویسکی قرار می گیرند، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بنابراین ویسکی پتانسیل مصرف زیادی در میان گروه جوان در چین دارد.

مشروبات الکلی ویسکی

اگرچه صنعت ویسکی در چین بسیار سریع در حال توسعه است، اما صنعت ویسکی در بازار مشروبات الکلی چین سهم کمی را اشغال می کند. همانطور که گروه مصرف کننده ویسکی چینی به گسترش خود ادامه می دهد، ویسکی در چین در چند سال آینده یک دوره طلایی توسعه را آغاز خواهد کرد.

برای کارخانه‌های تقطیر ویسکی چینی نیز فرصت‌ها و چالش‌هایی به وجود می‌آید، زیرا اولین تولیدکننده چینی است که ویسکی تک مالت را تقطیر می‌کند - گروه Goalong، طرح آینده‌نگر رهبران و اتحاد و همکاری گروه Goalong را قادر می‌سازد تا یک قدم جلوتر از صنعت در جهان باشد. 12 سال گذشته پس از ورود به پایگاه Liuyang، گروه Goalong اکنون به نسل سوم قابلیت تحویل Goalong Group ارتقا یافته است، که یک استاندارد تحویل بین المللی است که مطابق با الزامات ایمنی مواد غذایی اروپایی و آمریکایی و ملی ایجاد شده است.

شانس ویسکی

با کارخانه استاندارد مدرن، سیستم مدیریت مدرن، نیروی فنی قوی، این شرکت خطوط تولید بین المللی با تکنولوژی بالا، درجه بالایی از اتوماسیون تجهیزات، سطح پیشرفته در همان صنعت در چین را معرفی کرده است، فرآیند تولید تمام اتوماتیک است، محصولات کامل هستند. ، می تواند نیازهای سطوح مختلف مشتریان را برای انواع محصولات برآورده کند.

کارخانه تقطیر و بطری سازی گروه Goalong

گروه Goalong نه تنها به بازار داخلی اهمیت می دهد، و یک اتحاد همکاری استراتژیک محکم با بسیاری از کلوپ های شبانه معروف تشکیل داده است، و با موفقیت طیف گسترده ای از خط تولید Goalong را با عملکرد هزینه بالا ایجاد کرده است، ما از تایید دهان به دهان استفاده می کنیم، به مشتریان اجازه می دهیم ثابت کنید و با رضایت صحبت کنید. همچنین در سال 2013 بر اساس تجارت خارجی صادراتی شروع به گسترش به خارج از کشور کردیم و اکنون به ایالات متحده، استرالیا، آفریقا و آسیای جنوب شرقی صادرات داشته ایم.

کارخانه تولید ویسکی تک مالت چینی

به منظور ارائه ضمانت خدمات بهتر به مشتریان، این گروه از تعدادی متخصص دعوت کرد تا سطح بالایی از تیم تولید ویسکی‌سازی و بارتنینگ را راه‌اندازی کنند، سرمایه‌گذاری هنگفتی برای ایجاد یک تیم طراحی به رهبری یک طراح بازگشته، 12 سال سابقه، چندین نخبه برای بیش از 5,000 کاربر تجاری داخلی و خارجی برای ارائه خدمات مشاوره خلاقانه، تیم خدمات Goalong برای ارائه خدمات یک مرحله ای راه حل های OEM به مشتریان و راه اندازی خدمات آنلاین 24 ساعته، به موقع و دقیق مشکلات را حل می کند. تامین مواد اولیه شرکت ما مطابق با بالاترین استانداردها حسابرسی می شود، به عنوان مثال، مایع شراب اصلی از فرانسه وارد می شود، بطری شیشه ای بسته بندی سه تولید کننده برتر شیشه در کشور است، ما به شدت هر لینک را کنترل می کنیم تا به مشتریان خود ارائه دهیم. محصولات و خدمات با کیفیت بهتر و بهتر

کارشناس خدمات مشروب یک مرحله ای --- گروه Goalong

گالونگ گروه به ارزش های شرکتی "اول مشتری، رشد کارکنان و مسئولیت اجتماعی" پایبند است و متعهد به ایجاد یک برند ملی چینی در حال ظهور است.

合照