همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

"شایعات" در مورد ویسکی.

2021-12-20

همانطور که ویسکی به آرامی در بین مصرف کنندگان جوان محبوب می شود، دوستداران ویسکی به آرامی شروع به یادگیری در مورد ویسکی می کنند، اما "شایعات" زیادی در مورد ویسکی وجود دارد. برای مثال: ویسکی تک مالت تنها یک نوع ویسکی مالت است. هر چه ویسکی قدیمی تر بهتر است. هر چه رنگ تیره تر باشد نجیب تر. ویسکی به خصوص تند است ......

به همین دلیل است که وقتی کسی دهان خود را باز می کند، می دانیم که او چیزی در مورد ویسکی نمی داند. چگونه از این خجالت در امان بمانیم؟ در واقع، ویسکی مجموعه ای از "Slang" دارد، این "Slang" مسیر ورود به دایره است. 

نوشیدن ویسکی

"عامیانه" رایج:

    OB Official Bottling است که به کارخانه‌ای اطلاق می‌شود که خط بطری مخصوص خود را ایجاد می‌کند و می‌تواند مستقیماً بطری‌سازی کند. آی‌بی بطری‌سازی مستقل است که به برندی اطلاق می‌شود که بشکه‌هایی را از یک کارخانه تقطیر خریداری می‌کند و بطری‌سازی را خودش انجام می‌دهد، معمولاً بدون تجهیزات تقطیر خودش. IB بطری‌سازی مستقل است که به برندهایی اطلاق می‌شود که بشکه‌ها را از کارخانه‌های تقطیر می‌خرند و سپس خودشان بطری‌سازی را انجام می‌دهند، معمولاً بدون امکانات تقطیر خودشان.

کارخانه تقطیر ویسکی Goalong

    ویسکی OB از نظر طعم و کیفیت نسبتاً پایدار است و انتخاب خوبی برای کسانی است که تازه شروع به کار کرده اند. IB آزادی بیشتری در طراحی بسته بندی و وینتیج دارد زیرا طعم تقطیر محدود نمی شود و به دوستداران ویسکی بیشتر امکان انتخاب بیشتری می دهد.

ویسکی OBویسکی گلولنگ

    کارخانه ویسکی Goalong دارای 5 خط بطری، خطوط تولید بین المللی با تکنولوژی بالا، درجه بالایی از اتوماسیون تجهیزات، سطح پیشرفته در همان صنعت در چین، فرآیند تولید تمام اتوماتیک، محصولات کامل است، می تواند نیازهای سطوح مختلف مشتریان را برآورده کند. برای انواع محصولات بر اساس سال ها صادرات تجارت خارجی، ما در خارج از کشور گسترش می دهیم و اکنون به ایالات متحده، استرالیا، آفریقا و آسیای جنوب شرقی صادر می کنیم. ما ویسکی با کیفیت بالا را برای هر دوستدار ویسکی ارائه می دهیم.

بازار ویسکی