همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

بار میتزوه شاگردی ویسکی ساز اسکاتلندی

2021-11-26

به آرامی وارد دنیای ویسکی شوید و متوجه شوید که محتوای جالب زیادی وجود خواهد داشت، مانند بار میتزوای صنعتگران بشکه.

بار میتسوا آیینی است برای بشکه‌سازان که به آن «مراسم سیاه‌پوشی» نیز می‌گویند که در آن فرد را برهنه می‌کنند، در بشکه می‌اندازند و در آرد، شربت، پر و سایر چیزهای کثیف می‌غلتند. این آیین از زمان ویکتوریا در اسکاتلند و در سراسر بریتانیا فعال بوده است و به هر شاگرد بشکه ساز تجربه ای می دهد که تا آخر عمر باقی خواهد ماند.

بشکه

        حرفه بشکه ساز چیست؟ وظیفه بشکه ساز این است که بشکه های بلوط مورد نیاز برای ویسکی را بسازد. که نسبتا ساده است، اما عملیات واقعی چیز ساده ای نیست. در غیر این صورت، پس از هزاران سال، تا امروز صنعتی شده، هنوز نمی توان به طور کامل از تجهیزات مکانیکی برای جایگزینی شغل بشکه ساز استفاده کرد.

بشکه های ویسکی

بشکه سازی یک کار کاملا تخصصی است. سازندگان بشکه سنتی اروپایی ابتدا بلوط را به صورت تخته هایی در امتداد دانه برش می دادند، آنها را به شکل منحنی ها و شکل های مورد نیاز بشکه ها در می آوردند و سپس تخته ها را با فلز به بشکه می چسباندند، فرآیندی که می توانستند تنها بر ابزار و دست های سنتی خود تکیه کنند. .

بشکه سازان

تا زمانی که دوره کارآموزی کامل نشده است، نماینده ای از انجمن بشکه سازان اسکاتلند برای ارزیابی بشکه سازان اعزام می شود و قبل از اینکه بتوانند از دوره کارآموزی به بشکه سازی حرفه ای حرکت کنند، در آزمون قبول می شود. تجارت بشکه‌ساز محتوای کاری سخت‌گیرانه دارد، اما آیین عجیب و غریبی دارد. واقعاً خیلی جالب است، فکر نمی‌کنید؟ آیا چیزهای جالب دیگری در مورد ویسکی می دانید؟

بشکه های ویسکی 2