همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

چند داستان جالب ویسکی ----- داستان برج

2022-01-03

    وقتی مجسمه برنزی این "شخص" خارق العاده را در دروازه کارخانه تقطیر گلنتورت تحسین می کنید. قاتل زنجیره ای از غلات کارخانه تقطیر محافظت کرد و 28,899 موش در دستان آن کشته شدند. اجساد زیر دستگاه تقطیر همه جا بود و این تعداد حتی به کتاب رکوردهای جهانی گینس هم رسید.

گربه برج

    تاوسر یک گربه است! طبق افسانه، این گربه خارق العاده شیر را با کمی ویسکی می نوشد. به نظر می رسد این توضیح می دهد که چرا آنقدر شجاع و در شکار خوب است و 23 سال دوام می آورد. این بسیار معروف است، کارخانه تقطیر حتی یک بشکه ویسکی با Towser نامگذاری کرد. یک برچسب ویسکی به خصوص کوچک طراحی شده است که دارای عکس های Towser است.

گربه ویسکی

    برج شناخته شده ترین گربه در میان تقطیرکنندگان اسکاتلندی است. در واقع، تقریباً هر کارخانه تقطیر یک گربه دارد. و گربه به زودی طلسم کارخانه تقطیر می شود. پس از مرگ تاوزر در سال 1987، آمبره سمت او را بر عهده گرفت. در مقایسه با اسلاف خود، آمبره سخت است که در بالای تاوزر قرار بگیرد. گفته می شود که آمبره در زندگی حرفه ای 22 ساله خود هرگز موش صید نکرده است!

گربه ویسکی برج    بعدها، کارخانه تقطیر با انجمن حفاظت از گربه ها برای انتخاب جانشین تاوسر همکاری کرد. این فعالیت به مهم ترین رویداد ملی گزارش شده توسط رسانه های اسکاتلند تبدیل شد. در سایت رویداد، روانکاوهای گربه ای هستند که در مصاحبه ها کمک می کنند و سعی می کنند گربه هایی را بیابند که می توانند هر سال 120,000 بازدیدکننده داشته باشند و همچنین مسئول گرفتن موش هستند.

گربه تقطیر ویسکی