همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

صحبت کردن در مورد ویسکی JOHNNIE WALKER

2021-11-08

JOHNNIE WALKER یکی از ده ویسکی معروف در جهان است. جانی واکر که در سال 1820 تأسیس شد، بزرگترین تولیدکننده ویسکی اسکاتلندی با سابقه طولانی در جهان است. «برای همیشه به جلو ادامه دهید» روح و فلسفه برندی است که جانی واکر همیشه به آن پایبند است. چه در فرآیند تقطیر محصول و چه در توسعه برند، ما همیشه به بهترین تضمین کیفیت پایبند هستیم و به حرکت رو به جلو ادامه می دهیم. تصویر جانی واکر به عنوان یک جنتلمن در حال قدم زدن، روح "برای همیشه به جلو راه بروید" را منتقل می کند. به این معنی است که جانی واکینگ یک راهپیمایی است که به حرکت رو به جلو ادامه می دهد.

Jonnie Walker.mp.itc


1. جانی واکر < کارت قرمز > ویسکی JOHNNIEWALKERREDLABEL

«کارت قرمز» پرفروش‌ترین ویسکی اسکاتلندی در جهان است و حجم فروش آن تقریباً یک میلیون کیس بیشتر از نزدیک‌ترین رقیبش در سال است. "قرمز کارت" مخلوطی از حدود 40 ویسکی مالت ساده و ویسکی غلات است که با فناوری ترکیب پیچیده ساخته شده است و از فرمول اصلی در سال 1999 پیروی می کند. هر بطری "قرمز کارت" طعم منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین. در سراسر جهان مشهور است. در سال 1996، معتبرترین مسابقه شراب بین المللی جهان، "کارت قرمز" مدال طلا را برای ترکیب ویسکی اسکاچ به دست آورد. 

قرمز جانی واکر


2. جانی واکر < کارت سیاه > ویسکی JOHNNIEWALKERBLACKLABEL

"Black Brand" پیشروترین ویسکی درجه بالا در جهان است که از 40 نوع ویسکی با کیفیت بالا با مالت خالص استفاده می کند و حداقل 12 سال است که در یک محیط کاملاً کنترل شده نگهداری می شود. "Black Brand" یک ویسکی درجه یک است که در مغازه های معاف از مالیات در سراسر جهان به فروش می رسد و جوایز متعددی را در جهان کسب کرده است. در سال‌های 1994 و 1996، "Black Brand" مدال طلای ترکیب ویسکی با عیار بالا را در معتبرترین رقابت بین‌المللی شراب در جهان به دست آورد، بنابراین "Black Brand" شرابی بی‌نظیر با عطر است. 

black.alicdn

3. جانی واکر < مدال طلا > ویسکی JOHNNIEWALKERGOLDLABEL

< مدال طلا > ویسکی هجده ساله است. توسط خانواده جانی واکر در سال 1920 برای جشن صدمین سالگرد ساخته شد. در آن زمان فقط برای چند مهمان ارجمند بود. آب چشمه طبیعی مورد استفاده <طلایی> از لایه‌های سنگی طلایی سرچشمه می‌گرفت و درخشان بود که شراب را بدون بوی دود ذغال سنگ نارس ملایم می‌کرد. پیشینه منشا طلا می تواند دستاوردهای برجسته <مدال طلا> نوشیدنی ها را برجسته کند. 

طلا

4. Johnnie Walker's < Blue Brand > بهترین ویسکی JOHNNIEWALKERBLUELABEL

«Blue Brand» یک نوشیدنی الکلی درجه یک از سری جانی واکر است. این ویسکی با دقت از قدیمی ترین ویسکی ها در بسیاری از مناطق اسکاتلند انتخاب شده است. حاوی ویسکی های 60 ساله است. این شراب منحصر به فرد، ملایم و معطر است و انتخاب متخصصان ویسکی است.

BLUE