همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

پنج سوال اصلی که اغلب از زنانی که ویسکی می نوشند پرسیده می شود

2021-12-01

     هنگامی که یک دختر از ویسکی لذت می برد، اجتناب از برخی مشکلات شرم آور دشوار به نظر می رسد، اکنون در مورد این مشکلات "شرم آور" صحبت خواهیم کرد. اگر شما یک دختر هستید، می توانید ببینید که چگونه بعداً مبارزه کنید. اگر شما یک پسر، وقتی دوستان زنتان ویسکی را می چشند، درباره این موضوعات «ناجور» صحبت نکنید.

ویسکی دخترانه

1. ویسکی نوشیدنی مردانه است، درست است؟

    ویسکی اغلب با کابوی ها و سیگار برگ همراه است، اما دختران نیز کاملاً آزادند که از ویسکی و سیگار برگ لذت ببرند، اینطور نیست؟ اما برخی منابع نشان می دهند که تعداد زنانی که امروزه ویسکی می نوشند از دهه 1990 سال به سال افزایش یافته است. 25 درصد از کل ویسکی در آمریکای شمالی برای دختران است و گروه سنی اصلی زنان برای ویسکی در حال حاضر 52 تا XNUMX سال سن دارند.

عکس ویسکی

2. آیا می توانید تفاوت بین ویسکی سینگل مالت و بوربن را تشخیص دهید؟

    ماده اولیه تک مالت جو و ماده اولیه بوربن بیشتر ذرت است. اما رک و پوست کنده، مهم نیست که شما آن را می دانید یا نه، فقط آن را دوست داشته باشید.

ویسکی دخترانه 1

3. آیا واقعا طعم ویسکی را دوست دارید؟

    زنان در واقع بهتر می توانند کام خود را برای لذت بردن از شراب درگیر کنند، در واقع، دختران جوانه های چشایی بیشتری نسبت به مردان دارند. بنابراین، زنان به طور کلی بیشتر می توانند طعم تفاوت های ظریف بین ویسکی های مختلف را بچشند. و بپرسید، پس واقعاً چه سبکی را میل کردید؟

ویسکی دخترانه 2

4. ویسکی برای سلامتی شما خوب نیست، درست است؟

    در واقع، بیشتر بنوشید، ببینید چه کسی لزوماً خوب نیست، که ربطی به پسرها و دخترها ندارد. نوشیدن ویسکی در حد اعتدال هنوز فواید زیادی دارد. به عنوان مثال: دیابت را کنترل کنید.

ویسکی دخترانه 3

    اگر دختری هستید که دوست دارد ویسکی بنوشد، با چه مشکلات "شرم آور" دیگری روبرو خواهید شد؟ میتونی به من بگی ~