همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

نکاتی درباره چشیدن ویسکی

2020-07-21

چشیدن ویسکی به همان اندازه که هنر است هنر نیز هست. بسیاری از جنبه ها در روند چشیدن ویسکی نقش دارند. برای یادگیری چگونگی چشیدن کامل ویسکی ، واقعاً به زمان ، حوصله و با توجه به نکته مثبت ، تمرین ، تمرین ، تمرین نیاز دارید. به هر حال ... "بیش از حد هر چیز بد است ، اما ویسکی خیلی خوب به سختی کافی است"
1595329274768902

                                                                                                                             عکس از گوگل

ویسکی نوشیدنی الکلی است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد و در مناطق آسیایی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با این حال ، فقط چند نفر از هنر چشیدن ویسکی را می دانند. چطور ویسکی را می چشید؟ خوب ، روش و درخواست خاصی در مورد چشیدن وجود دارد که باید قبل از درک طعم این نوشیدنی های خاص دنبال شود. با یادگیری مهارت های زیر ، افراد می توانند به راحتی هنر چشیدن را بیاموزند.
78331595329554                                                                                                                             عکس از گوگل

تمرکز اصلی این هنر این است که یک فرد انواع مختلف چیزهایی را که با نوشیدنی ارتباطی ندارند و از آن عکس می گیرد یا ویژگی های آن طعم خاص را بچشد. هرچه فرد بیشتر این کار را انجام دهد ، مزه ویسکی وی بهتر و دقیق تر می شود. مهمترین قسمت این است که سریع آن را ننوشید. به خاطر داشته باشید که طعم و مزه آن به ترجیح شخص بستگی دارد ، بنابراین هیچ اشکالی در کار نیست.

شیشه جنبه مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. نوع شیشه ای که مردم باید استفاده کنند به طور گسترده به هدف آنها کمک می کند. به یاد داشته باشید که فقط باید از لیوانی استفاده کنید که دهانه ای باریک داشته باشد زیرا باعث متمرکز شدن و رایحه الکل مستقیم به سمت سوراخ های بینی می شود.

باید توجه داشت که از یک دستگاه مکنده یا انواع دیگر عینک هایی که دارای همان نوع هستند نیز استفاده شود.

2

                                                                                                                             عکس از گوگل

ابتدا بوییدن رایحه به جای نوشیدن مستقیم آن مهم است. این کار هیجان و انتظار را بسیار بهتر می کند و باعث می شود جوانه های چشایی شما از هیجان سوزش پیدا کنند. حتی بعضی از آنها از یک تله گیر استفاده می کنند که عطر را روی شیشه به دام می اندازد.

هنگام نوشیدن ویسکی ، استفاده از یک لیوان باریک در مقایسه با سایبان یا لیوان های بسیار بزرگ دیگر عاقلانه خواهد بود. این باعث می شود که رایحه خیلی سریع در هوا پخش شود. برای شما سخت خواهد بود که بوی آن را بویید زیرا از بین رفته است. نوشیدنی می تواند همراه با یخ باشد یا به تجزیه و تحلیل مورد نیاز بستگی ندارد.

بینی مهمترین قسمت هنگام استشمام رایحه ای است که از نوشیدنیهای الکلی حاصل می شود. احساس از بینی قبل از چشیدن آن حیاتی است. مشخصه خاصی وجود دارد که می تواند در مورد علائم موجود و نوع طعم نوشیدنی ها کشف و شناسایی شود.  
3

                                                                                                                             عکس از گوگل

برای به دست آوردن ویژگی خاص ، مقدار کمی را داخل لیوان بریزید و برای مدتی دور آن را بچرخانید. این اجازه می دهد تا اکسیژن با مایع مخلوط شود بنابراین تبخیر آغاز می شود. این کار باید به ویژه اگر بطری مدتی ذخیره شده باشد و برای بیان خصوصیات مایع آن به مدتی زمان نیاز دارد.

طعم و مزه الکل روی کام یک فرد باید مفید باشد و لذت بخش ترین قسمت آن در کل روش باشد. مهمترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که فوراً ویسکی مصرف نکنید. اما باید به آن زمان کافی داده شود و لذت بخشیدن به آن در دهان بیشترین فواید و حداکثر طعم را خواهد داشت.
4اگر عاشق ویسکی هستید و می خواهید آن را متفاوت امتحان کنید ، سعی کنید انواع مختلف آن را بچشید. برای یک قسمت لذت بخش و هیجان انگیزتر ، سعی کنید هنر چشیدن را انجام دهید نه اینکه نوشیدنی ها را ناگهانی مصرف کنید. پس از مصرف ویسکی ، تجمع انتظار باعث افزایش لذت و موفقیت می شود.

5