همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

جوانه زنی جو سنتی و جوانه زنی جو صنعتی

2021-12-11

  جوانه زنی صنعتی جو بیل چوبی را حذف کرده و با تیغه های چرخان اتوماتیک به جو بیل تبدیل می شود.

  اکنون مالت زنی صنعتی تقریبا جایگزین روش سنتی مالت سازی شده است. فقط تعداد کمی از تقطیرکنندگان به دلایل راحتی یا اقتصادی هنوز گیاهان جو خود را دارند. در واقع این دستگاه های تقطیر فقط 10-30 درصد جو را برای تولید مالت در خانه نگه می دارند. دلیل اصلی اصرار بر تولید مالت به صورت مقطر، ادامه سنت های تاریخی یا توسعه منابع گردشگری است..

جوانه زنی سنتی جو

 کارشناسان به اتفاق آرا معتقدند که مالت‌سازی صنعتی می‌تواند هر فرآیند مالت‌سازی را به خوبی انجام دهد و رشد مالت را یکنواخت‌تر کند. بنابراین امروزه کار ساخت مالت از جو معمولا توسط کارخانه جوانه زنی جو انجام می شود. 

افسانه ویسکی Three Monkeys

افسانه سه میمون

سه میمون "شانه میمون" نام یک ویسکی است، اما رابطه بین میمون و ویسکی چیست؟ بیایید از داف تاون در اسپای ساید، اسکاتلند نگاه کنیم. که به عنوان "پایتخت جهانی ویسکی" نامیده می شود. در دوران اوج خود، XNUMX کارخانه تقطیر نیز داشت و در حال حاضر شش کارخانه تقطیر وجود دارد. در آن زمان بسیاری از مردم شهر به بیماری عجیبی مبتلا بودند، بازوهایشان ضعیف و افتاده بود. و از زمان بازوهای بیماری خود مانند میمون ها راه می رفتند. زیرا آن کارگران کارخانه‌های تقطیر باید در طول فصل باد به بیل زدن جو ادامه دهند که باعث درد مفاصل بازو می‌شود. در زمان بدون ماشین ها، انسان ها فقط می توانستند این کارها را به صورت مصنوعی انجام دهند. به منظور بزرگداشت این کارگران زحمتکش، کارخانه تقطیر محلی نام ویسکی را «سه میمون» گذاشت.