همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

انواع ویسکی

ژانویه 01 7070

ویسکی انواع مختلفی دارد و با توجه به موقعیت جغرافیایی و ترکیبات دانه های مختلف آن ها نام های مختلفی دارند. روش نامگذاری به ظاهر پیچیده اغلب باعث می شود مردم به اشتباه فکر کنند که فقط نخبگان متخصص حرفه ای می توانند از ویسکی لذت ببرند و آزمایش کنند.

ویسکی 1

در اینجا سه ​​دسته اساسی وجود دارد تا مفاهیمی را در مورد این اسم های رایج به شما ارائه دهیم. بازم سوء تفاهم نشه!


ویسکی یا ویسکی؟

حتما کلمه ویسکی را دیده اید. این طلسم خطا است؟ البته که نه! کلمه ویسکی در اسکاتلند، ژاپن، فرانسه یا جاهای دیگر استفاده می شود، سپس ویسکی از ایرلند یا ایالات متحده باید به عنوان ویسکی نوشته شود. چرا این اتفاق می افتد؟ بگذار تاریخ به ما پاسخ دهد. در قرن نوزدهم، ویسکی اسکاتلندی کیفیت متفاوتی دارد و برخی از آنها وحشتناک توصیف می شوند. به منظور ایجاد تفاوت با ویسکی اسکاتلندی، ویسکی ایرلندی راهی برای اضافه کردن "e" به نام ویسکی صادر شده به ایالات متحده پیدا می کند. از آن زمان، کلمه ویسکی به عنوان واژه انحصاری برای ویسکی ایرلندی و آمریکایی تبدیل شد. توجه کنید، لطفا به اسکاتلند نگویید که او ویسکی را تقطیر می کند، وگرنه از شما می خواهد که فوراً از اینجا بروید.

ویسکی 2

ویسکی 3

ویسکی Goalong ما همچنین دارای چندین "e" است که به معنای "عالی" در تقطیر و تولید ویسکی سنتی است. و کیفیت عالی را برای خدمات در سراسر جهان حفظ کنید. مشروب Goalong، مشهور در سراسر جهان!

威士忌4