همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

ارواح مبتنی بر ویسکی چیست؟

2022-03-14

    ویسکی نه تنها گوشه نشین است و نه تنها. نوشیدنی های زیادی از ویسکی به دست می آیند و هر کدام طعم خاص خود را دارند.

نوشیدنی های مشتق شده از ویسکی

لیکور ویسکی

    لیکور ویسکی از اسکاتلند یا ایرلند سرچشمه می گیرد، جایی که مردم بسته به دستور غذا، گیاهان دارویی، ادویه ها، زنبورها و سایر مواد را به ویسکی اضافه می کنند. محتوای الکل آن معمولاً حدود 15٪ است و هرگز از 20٪ تجاوز نمی کند. قدیمی ترین و شناخته شده ترین لیکور ویسکی، شیرینی عسل گیب اسکاتلندی است، کلمه ای سلتی به معنای "نوشیدنی لذت بخش" و ویسکی اسکاتلندی و عسل هدر به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده آن است.

لیکور ویسکی

لیکور خامه ای ویسکی

    آشناترین لیکور ویسکی، لیکور معروف بیلیس است که در تمام سوپرمارکت های بزرگ موجود است. متعلق به گروه بریتانیایی Diageo به همراه برندهای معروف دیگری مانند Johnnie Walker و J&B است و مواد تشکیل دهنده آن عمدتاً شکر، خامه فرم گرفته، ویسکی ایرلندی و گیاهان وانیلی است. از دیگر محصولات می توان به لیکور کرم ادرادور اشاره کرد که بر پایه ویسکی تک مالت ادرادور ساخته شده است.

لیکور خامه ای ویسکی

دیدار اسکاتلند با ایرلند

    معجون ویسکی وجود دارد که می تواند دو دشمن را در یک نوشیدنی ناپدید کند!

آیریش میست یک لیکور ایرلندی با مواد گیاهی عسل و وانیل است که یادآور مشروبات الکلی است که فقط سرپرست یک خانواده ایرلندی می تواند از آن لذت ببرد. آیریش میست و لیکور عسل کپل اسکاتلند "Rusty Mist" را ترکیب می کنند، طعم فوق العاده آن ممکن است ویسکی قرن را به پایان برساند.

دیدار اسکاتلند با ایرلند

    اکنون کارخانه های تقطیر بیشتر و بیشتری در حال تلاش برای تهیه دستور العمل ها و ارائه انواع جدیدی از عرقیات به بازار هستند. همچنین به مصرف کنندگان ما انتخاب های بیشتر و بیشتری می دهد، که روند بسیار خوبی است!

انواع بدیع ارواح