همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

تقریباً در پایان مزه کردن ویسکی باید به چه چیزی بیشتر توجه کنیم؟

2022-03-18

    وقتی از نزدیک مشاهده می کنیم و ویسکی را بو می کنیم، بینی خود را به لیوان می زنیم و عطر ویسکی را استشمام می کنیم و همچنین بارها و بارها ویسکی را نوشیده ایم. طعم ویسکی ما تقریباً به پایان رسیده است. اما یک لیوان خالی ویسکی به این معنی نیست که می توانید به رختخواب بروید.

قدردانی از ویسکی 1

تبادل تجربه با نوشیدنی‌ها

    چشیدن ویسکی زمان اشتراک گذاری است. در پایان طعم ویسکی، می توانید نظرات خود را در مورد ویسکی تبادل کنید. کدام بطری ویسکی را ترجیح می دهید و چرا آن را دوست دارید؟ می‌توانید عکس بگیرید و آنها را بایگانی کنید، که می‌تواند به شما کمک کند ویسکی مورد علاقه‌تان را در نگاه اول راحت‌تر در آینده پیدا کنید.


آخرین بار لیوان خالی ویسکی را بو کنید

    این بهانه خوبی برای عدم شستشوی فوری فنجان ها است. اگرچه باقی مانده ویسکی در ته لیوان کمی خشک است، اما همچنان این عطر را منتشر می کند. سنگین ترین ویسکی با بوی پیت، ویسکی پیت هیولا است. که بعد از چندین ماه عطر لطیفی در کف لیوان باقی می ماند.

لیوان خالی ویسکی را بو کنید

نحوه تمیز کردن لیوان ویسکی

    برخی افراد برای جلوگیری از بوی صابون روی شیشه، شستشو با آب داغ را توصیه می کنند. اما مشکل این است که نمی توان به اندازه کافی تمیز شد. و به راحتی بعد از مدت ها چربی و لکه روی لیوان ویسکی باقی می ماند. بهترین راه شستن فنجان با دست است، می توانید کمی مواد شوینده اضافه کنید، اما باید بسیار مراقب باشید که با آب جاری شسته شود. سپس فنجان را با یک پارچه تمیز خشک کنید تا لکه آب باقی نماند. فنجان را با سفره مرطوب پاک نکنید، در غیر این صورت بوی کپک زدگی در آینده باقی خواهد ماند.

لیوان های ویسکی را تمیز کنید