همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>رسانه>اخبار صنعت

سرمایه گذاری ویسکی

2022-11-08

ویسکی طرفداران ممکن است در مورد اینکه بهتر است نوشیدنی منظم یا مخلوط با کوکتل بحث کنند!

صداهای زیادی در مورد مواد مختلف، تقطیر هنر، طعم یا مزه ها وجود دارد، اما آیا تا به حال به سرمایه گذاری روی این ارواح مایع طلایی فکر کرده اید؟ گفته می شود که ویسکی مانند شمش طلا، شراب کمیاب و املاک و مستغلات، دارایی جایگزین عالی برای سرمایه گذاری است. ویسکی می تواند ارزش خود را در طول بی ثباتی های اقتصادی، دوره های تورمی و رکود حفظ کند و حتی افزایش دهد.

wps1

علاوه بر این، سرمایه‌گذاری ویسکی در سال‌های اخیر بیشتر و بیشتر محبوب شده است و اکنون ممکن است زمان مناسبی برای سوار شدن بر موج باشد.

تقاضا و قیمت ویسکی حتی در طول دوره همه گیر به طور پیوسته رشد کرده است. در سال 2020، بازار از 60 میلیارد دلار فراتر رفت و پیش‌بینی می‌شد که بین سال‌های 6 تا 2021 با نرخ سالانه حدود 2027 درصد رشد کند. و بطری‌های ویسکی کمیاب اغلب به قیمت صدها هزار دلار به فروش می‌رسند.

wps2

مجموعه قراردادی با زمان است. سرمایه گذاری ویسکی در سال های اخیر بسیار محبوب بوده است. سرمایه گذاران انبوهی را از صنایع مختلف جذب می کند، به ویژه برای ویسکی بطری، که در وینتیج کمیاب است. این شرکت بارها رکوردهای جدیدی را در بازارهای حراج به ثبت رسانده است. یکی با ارزش صدها هزار، حتی میلیون ها، همچنین از روز ساخت جدید در روز با قلب اصلی خود می آید.

wps3

سرمایه گذاری در مجموعه ویسکی بطری قدیمی کاملاً سودآور است. با این حال، حرفه ای بودن، خرد و بینش سرمایه گذاران و همچنین فرصت ها و شانس را نیز آزمایش می کند.

اگر عاشق ویسکی هستید و معتقدید که ویسکی می تواند به طور پیوسته در بازار چین رشد کند، خوش آمدید به ما در "بانک ویسکی" بپیوندید. کارخانه تقطیر Goalong، و تبدیل به یک ویسکی غنی با یک بشکه کامل / تک بشکه از ویسکی تک مالت.

wps4
wps5