همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>محصولات>مشروبات الکلی

لیکور نوشابه سبز Dragonfly 275ml 3.7٪ abv


محل منبع:چین
نام تجاری:GRAEN DRAGONFLY
حداقل مقدار سفارش:یک کانتینر
جزئیات وزن کشی و بسته بندی:24 بطری / کارتن
زمان تحویل:7 روز حمل و نقل پس از تایید سفارش
شرایط پرداخت:T / T ، LC ، OA
تامین قابلیت ها:10000 کارتن در روز

حداقل مقدار سفارش:

12000


توضیحات:
1_
2_


3_
4_

ما ادای احترام خود را به آثار کلاسیک با این جو تقدیم می کنیمودکا ذرت. از طریق 4 بار تقطیر و 6 بار فیلتراسیون، بیش از حد خوب است. Ambiguous جدید با سرعت جریان دقیق اختراع شده، فنر فولادی ضد زنگ 316، پلاستیک پلی اتیلن درجه مواد غذایی و طراحی لوگوی درخشان، نوآوری توسط Goalong Liquor Group است.

مزیت رقابتی:

کمالکل نوشیدنی الکلی

نوشیدن آسان

رهبری صادرات برای 7 سال متوالی. تحویل سریع، کیفیت تضمینی و خدمات پس از فروش عالی. تجربه یک خرید پنج ستاره را برای شما به ارمغان بیاورد. هیچ یک از محصولات در حال گردش در بازار هیچ گونه حادثه ایمنی غذایی را تجربه نکرده اند. رضایت نظرسنجی مشتریان بیش از 90٪ است. ما نظارت و اصلاح را از مشتریان جهانی و موسسات حرفه ای می پذیریم.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. در پارک صنعتی دو نوع در شهر Liuyang واقع شده است. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. در پارک صنعتی دو نوع در شهر لیو یانگ، با مساحت 23259.67 متر مربع واقع شده است. 5 ساختمان بزرگ، هر کدام با مساحت ساخت حدود 5000 متر مربع. که اولین ساختمان در مقیاس بزرگ است. ویسکی تک مالت کارخانه تقطیر در چین. و این چهارمین کارخانه تقطیر سرمایه گذاری شده توسط Goalong Liquor Group است.


جزئیات
2
3
4
5
6
درخواست