همه دسته بندی ها
en.pngEN

صفحه اصلی>اخبار

طعم براندی را به طور معمول چگونه می دانید؟

2022-01-06

طعم براندی را به طور معمول چگونه می دانید؟

طعم براندی را به طور معمول چگونه می دانید؟ در واقع روش‌های مختلفی برای نوشیدن براندی وجود دارد و روش‌های مختلف منجر به تجربیات متفاوتی می‌شود. بسیاری از دوستداران براندی ترجیح می دهند آن را تمیز بنوشند و لیوان های براندی تهیه کنند و در یک لیوان براندی و در لیوان دیگر آب یخ بریزند.

برندی Goalong XO

هنگام نوشیدن، دیواره لیوان براندی را در دست بگیرید و اجازه دهید گرمای کف دستتان از روی لیوان عبور کند و کمی براندی گرم شود و عطر آن تبخیر شود. تمام لیوان را پر کنید و همزمان بو کنید و بنوشید تا واقعاً از شگفتی های نوشیدن براندی لذت ببرید. با هر جرعه کوچک براندی، یک جرعه آب یخ بنوشید تا کام تازه شود و طعم براندی بعدی معطرتر شود. همینطور که نفس می کشی، عطر براندی مدت زیادی در دهانت می ماند.

Goalong براندی XO

بسیاری از دختران نیز دوست دارند براندی بنوشند، اما بسیاری از آنها دوست دارند براندی را به نوشیدنی های خود اضافه کنند. یک بار در یک مهمانی با دوستانم یک لیوان Goalong Brandy XO خوردم و متوجه شدم که دوستانم دوست دارند کولا را به براندی خود اضافه کنند. طعم این مخلوط بسیار خاص است و بسیاری از مردم این نوشیدنی را با نوشیدن یک کوکتل مقایسه می کنند، یک قیاس بسیار نادرست.

اگر می توانید، بهتر است در حالی که به موسیقی گوش می دهید و جرعه ای کوچک می نوشید، به تنهایی روی چهارپایه بنشینید و یک لیوان شراب خوب در دست داشته باشید. وقت خود را صرف کنید و عطر و غنای براندی را فوراً در اطراف بینی و دهانتان طنین انداز کنید، آیا می دانید چگونه آن را بچشید؟

گائولونگ براندی با کیفیت XO